- Liittynyt
- 22.12.2016
- Viestejä
- 21 386
Niin pitäisikin, mutta mielellään vielä sillä ajatuksella, että ne naiset kulttuurinsa puolesta sopeutuu ja työllistyy hyvin Suomeen.Valtion pitäisi puuttua tähän 105-90 - pilluvajeeseen, joka rasittaa Suomen BKT:ta.
Valtion pitäisi alkaa lennättää lentokoneilla nuoria naisia köyhistä maista kuten Thaimaasta, Venäjältä, Norsunluurannikko etc.
Sitten sirotella ne pitkin Suomen syrjäkyliä, jotta peräkammarinpojat pääsevät kotioveltaan jatkamaan Suomen valtiaskansan geeniperimää.
Jokainen synnyttää keskimäärin noin kaksi uutta suomalaista Suomeen. (Ulkomaalaistaustaisten synnytysluvut on korkeammat kuin kansalla keskimäärin.)
Se on ihan win-win-win.
Mutku eihän se nyt käy. Joku mies voi vaikka tulla onnelliseksi! Eihän se sovi.
Ei tämä ole mikään vitsi. Maailmassa kuule tulee koittamaan vielä sellaiset ajat, että maat tulee vielä tappelemaan siitä että saisivat houkuteltua synnytysikäisiä naisia maahansa.
Suomi nyt on menetetty tapaus ja tulee hajoamaan omaan onnettomuuteensa ja pakkoruotsiinsa.
Viimeksi muokattu: