Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Kyllä muistaakseni teslaan löytyi ainakin valmiita. Ja tuollainen koroke jousen alle ei vaadi edes muutoskatsastusta…
Tyyliin kun kuuluu niin vähän pitää aina valittaa. Maavaraahan tuossa on saman verran kuin jossain vanhassa Volvon XC70. Parempi tietysti sekin kuin vähemmän.Siinä teille maavaraa kaipaaville: Isuzu's first electric pickup is here and it's a beast: Meet the new D-MAX EV
Ei kyllä kovin kummoinen range tosin, mutta ainakin monikäyttöinen! Eikä maksa maltaita 5-paikkaisena tosin kun dinoveljensä.
Onhan noita joitain tarjolla mutta ei ihan joka malliin. Jotkut noi ilma-alustojakin uudelleen ohjemoi eri korkeuksille tai sitten muuttavat anturin varsia.Maavaraan palatakseni niin eikö autoihin saa korotussarjoja alustaan? Madallussarjoja näyttäisi olevan joka paikassa.
Kaikki jousitukseen kohdistuvat muutokset vaativat muutoskatsastuksen 1.1.1998 käyttöönottoa uudemmissa autoissa.
M1 autoa saisi 100mm lain mukaan korottaa muutoskatsastamalla. M1G taas ilmeisesti 150mm, en tiedä onko tuossa luokassa yhtään sähköautoa vielä