- Liittynyt
- 21.11.2018
- Viestejä
- 225
Voisiko näiden luvattomasta käytöstä tulla se poikkeava kulutus?2 autotolppaa, ja yksi pistorasia terassilla. Toiseen autotolppaan pääsee käsiksi ilman avainta. Toiseen ei.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Voisiko näiden luvattomasta käytöstä tulla se poikkeava kulutus?2 autotolppaa, ja yksi pistorasia terassilla. Toiseen autotolppaan pääsee käsiksi ilman avainta. Toiseen ei.
Mitä lisätietoja haluat?Oisko tuolle arvuuttelulle jokin toinen paikka parempi (yv?) kun ei tuosta näillä lähtötiedoilla sen viisaammaksi tule.
Voisi. Taloyhtiössä juuri menossa muutostyöt jossa nämä toiset tolpat muutetaan sähköauton latauksen mahdollistavaksi. Kenties sähkäreille käynyt joku moka. Urakka ei ole vielä valmis joten pitänee huomauttaa tai ainakin kysyä.Voisiko näiden luvattomasta käytöstä tulla se poikkeava kulutus?
Ottaa ulkopistokkeiden sulakkeet pois niin ei tarvi mutuilla. Muutenkin jos talo on tyhjillään niin turhat sulakkeet irti ja turhat laitteet irti pistokkeista.Voisiko näiden luvattomasta käytöstä tulla se poikkeava kulutus?
Tai sitten ladattu testimielessä sukon täydeltä asennusfirman sähköpakua kylmä kun on ollut. Toki kellonaika viittaisi siihen, että urakkahomma. =]Voisi. Taloyhtiössä juuri menossa muutostyöt jossa nämä toiset tolpat muutetaan sähköauton latauksen mahdollistavaksi. Kenties sähkäreille käynyt joku moka. Urakka ei ole vielä valmis joten pitänee huomauttaa tai ainakin kysyä.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.