- Liittynyt
- 17.10.2016
- Viestejä
- 7 619
Taas et tiedä mitään. Tosi tarina tyttö lapsi tappoi oman kissansa. Tehtiin sitten tutkimukset ja se tyttölapsi oli psykopaatti.
Psykopaateilla on usein sadismi ja narcismi piirteitä. En nyt tiedä jos jokaisella psykopattilla on sadismia, mutta useimmat kyllä.
Ja en todellakaan ymmärrä hyvää jauhaamista jos ei ole uskovainen. Ateisti minä olen niin hyvä... ja BLA BLA. Minun vastaus et ole niin hyvä koska teet syntiä kun et usko.
Se on kyllä totta että jokaisella jolla on sadismia ei ole psykopaatti.
Sanoin että KAIKKI psykopaatit eivät ole sadisteja ja kiduttajia.Taas et tiedä mitään. Tosi tarina tyttö lapsi tappoi oman kissansa. Tehtiin sitten tutkimukset ja se tyttölapsi oli psykopaatti
Mites muuten, paljonko jumalalle tapettu eläimiä vuosien satossa
Ai. Minä ymmärrän. Ja ymmärrän kyllä tuollaiset puolustusreaktiot kun alkaa omat mielipiteet kuumottamaan.Ja en todellakaan ymmärrä hyvää jauhaamista jos ei ole uskovainen.
Minä OLEN hyvä. Sisimmältä omasta tahdosta omalla moraalilla. Sinä et ole hyvä ja olet sen itsekkin maininnut. Sinä olet paha ja kulkisit raiskaamassa ja tappamassa jos et pitäisi kulissia yllä jumalan rangaistuksen pelossa. Mutta älä huoli. Jos kuoleman jälkeen on jotain niin kyllä iso J näkee tuon kulissin läpi.Ateisti minä olen niin hyvä... ja BLA BLA. Minun vastaus et ole niin hyvä koska teet syntiä kun et usko.
