- Liittynyt
- 14.05.2017
- Viestejä
- 6 615
Mistä tiedät että Valtterin on vaikea olla ilman viiksiä ja takatukkaa vai mutuiletko?Uudet säännöt ja autot, siinä ei paljoa kuskien mielipidettä tarvita kaudella 2025. Talli sen auton rakentaa.
Antonellissa on Mersun tulevaisuus ihan kuin Russelissakin. Valtteri on näytöt antanut ja kun tekee vaikeaa olla ilman takatukkaa ja viiksiä (tallin vaatimus), niin aika haastava yhtälö on. Ja Mersua kiinnostanee italialainen nuorekas kuljettaja hieman enemmän kuin suomalainen vässykkä ilman tappajanvaistoja.
Jos Mersu katsoisi suoritusten perusteella nuoria niin Paul Aron tai Frederic Vesti ajaisi ensi kaudella heillä. Nämä potkii Antonellia 100-0 päihin F2:ssa. Kannattaa muuten joskus katsoa niitäkin kisoja.
Jännä homma että taas Bottaksesta löydetään pelkkää huonoa.