- Liittynyt
- 14.03.2020
- Viestejä
- 402
Jotain kummallista jäätymistä tapahtuu aika ajoin.. mikään muu peli ei oireile, peli toimii oikein hyvin muuten ja viimeisimmät ajurit + päivitykset ovat asennettuina.
Kuva vaan yht'äkkiä jää paikalleen. Kone ei sinänsä "crashaa", kun pelin voi pakottaa lopettamaan tuon sattuessa. Outoa.
Pahoittelut. Pelissä on varmasti siellä täällä mini bugeja joita korjaillaan jatkuvasti, mutta tuo mitä sanot kuulostaa että rauta / softa puoli ei ole kunnossa. Eternal on todella viimeistellyn oloinen peli ylipäätään.
Eka läpipeluu tullut suoritettua hurt me plenty vaikeustasolla ja olihan tuo aivan älyttömän hauskaa. Tosiaan pelihän ei edes vielä ala ekan kahden tunnin aikana. Jos pelaa vain 2h ja haukkuu paskaksi niin voi vain syyttää itseänsä. About 10 tunnin kohdalla alkaa peli näyttämään parhaita puoliansa.
Parempaa FPS-peliä ei ole ikinä tehty. Pitänee joku päivä suorittaa toinen läpipeluu ultra-violencellä.
Onnittelut! Hienoa (jos) maistui.
Voitko kertoa oman suosikki maasi ja mistä syystä? Mitä olet ollut ylipäätään mieltä kenttä suunnittelusta? Mikä pielessä, onko mikään?
Mielestäni tällaista FPS-pelaamista, taistelut, ei ole koskaan tehty aiemmin. Aivan hurjaa suorastaan, välillä, osa suuremmista areena-taisteluista esim. On muitakin kohtia.
...
Huom!
Olisi tärkeää että jokainen joka arvioi peliä laittaisi:
- alusta
- pelitunnit
Viimeksi muokattu:



