- Liittynyt
- 18.10.2016
- Viestejä
- 1 004
kätevä tuo TeamViever on toki, mutta aina sillointällöin tuo antaa false positive ilmoja yksityiskäytössäkin.Mutta siihen voi laittaa TeamViewerin tms, jolloin et tarvitse uutta lisenssiä. En ole tietoinen vieläkö se on yksityiskäytössä ilmainen, mutta joku täällä takuulla tietää.
kerran nappas minun TeamViewer ilmaistilin tauolle 2 minuutin yhteyden jälkeen, kun yritin äitiäni auttaa koneen yskiessä.
väittivät että teen etätyöskentelyä ammattimaisesti.
no ammattimaisen kohtelias viesti ja kuva tupperware astioista täys kotiruokaa heidän foorumille, riitti tällä kertaa todisteeksi ettei kyseessä ollut ammattimainen sovelluksen käyttö.
mutta paree kuitenkin muistaa että he pelaavat ihan omilla säännöillä ja aina ei riitä että seuraat itse sääntöjä orjallisesti.