• TechBBS:n politiikka- ja yhteiskunta-alue (LUE ENSIN!)

    Politiikka- ja yhteiskunta-alue on TechBBS-keskustelufoorumilla ala-osio, joka on tarkoitettu poliittisten ja yhteiskunnallisten aiheiden sekä niiden ilmiöiden ja haasteiden käsittelyyn.

    Ohjeistus, säännöt ja rangaistukset koskevat vain tätä aluetta, muilla alueilla on käytössä TechBBS-foorumin tavalliset säännöt.

    Ylläpito valvoo, ohjeistaa ja moderoi keskustelua, mutta ensisijaisesti alueen keskustelijoiden pitäisi pyrkiä aktiivisesti ylläpitämään asiallista keskustelua ja myös selvittämään mahdollisesti syntyviä erimielisyyksiä ilman ylläpidon puuttumista keskusteluun.

Pariutumisen haasteet nykypäivänä ja sen vaikutukset

Jos seksi olisi ainoa syy seurustella järjestäisin asian niin että sitä seksiä tarjoava taho ei asuisi kanssani..
Jos suhde on lähes pelkkää seksiä ..
Ei paneminen ole ollu ykkösjuttu ..
Hitto onko hanavedessä jotain. Vitsi vitsi..
Kaikkeen kai tottuu/kyllästyy ja sitten ei enää tee niin mieli mutta sanotaan vaikka näin että jos tässä nyt pyörisi joku hemaiseva tapaus vieressä en varmaan kirjoittelisi techbbs:lle klo 1.30 aamuyöstä. :)
Tuli tuosta @Taneli- mainitsemasta kieliasiasta mieleen...

Itselläni on ajoittain ollut ongelmia ymmärtää ja tulla ymmärretyksi ihan kotimaisellakin kielellä. ,
Voiko naisia ikinä ymmärtää.. Kunhan molemmat ymmärtävät rakkauden kieltä (ei ranskaa) niin muu seuraa perässä. :)
 

Statistiikka

Viestiketjuista
290 880
Viestejä
4 976 608
Jäsenet
79 898
Uusin jäsen
JuliusC

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom