Verkkokaupassa Samsung Q9FN sarjan QLED telkkarin ostajalle Samsung Galaxy S9 puhelin kaupanpäälle
Katso q9fn-tuotteet!
Tätä mainosti myös Komplett eli todennäköisesti useampi kauppa mukana tässä kampanjassa.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Verkkokaupassa Samsung Q9FN sarjan QLED telkkarin ostajalle Samsung Galaxy S9 puhelin kaupanpäälle
Katso q9fn-tuotteet!
Tuli pistettyä ostohousut jalkaa ja pistettyä tuollainen Miyabin 20cm keittiöveitsi tilaukseen. Oon jo pitkään harkinnut tuollaisen ostoa ja nyt oli hinta kohdillaan. Vielä on 14pv aikaa muuttaa mieltä. Vaikuttaa kuitenkin sellaiselta veitseltä, että huolta pitämällä on melkein ikuinen.![]()
Voi itku kun en silloin ottanut ilmaista CDON+ -jäsenyyttä kun joku sen tänne linkitti. En kyseisestä kaupasta tykkää oikein yhtään, mutten ollenkaan arvannut että noin hyviä tarjouksia saattaisi joskus tulla pelkästään jäsenille.
Olisi näpsäkkä tuollainen kaiutin joillekin pikku piknikeille. En niin paljoa kaiutinta tarvitse että maksaisin juuri tuon enempää ja mahtuisi helposti reppuun myös.
Offline netflix laite matkoille! Avot.Tulevana lauantaina eli huomenna (11.8.) ainoastaan Samsung Galaxy Tab A tabletti 179e. Normi 299e.
Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32GB - Telia
Onko harkitsemisen arvoinen? Toisaalta itsekin välillä miettii mihin tarvii enää tablettia(?)
Itsellä ollut käytössä kyseinen tabletti vuoden alusta kun silloinkin taisi olla tuohon hintaan tarjouksessa juurikin Telian liikkeessä päivän ajan (saattoi olla 189e). Päivittäin käytän ja todella kätsy laite (etenkin kun 4G, niin ei tarvii miettiä wifi asetuksia sun muita matkoilla, tuli alkuvuodesta tuo 2,90e/kk liittymä tilattua tähänkin onneksi), näytölläkin sopivasti kokoa että katselee videoita mielellään ennen nukkumaan menoa, muttei ole liian iso laite.Tulevana lauantaina eli huomenna (11.8.) ainoastaan Samsung Galaxy Tab A tabletti 179e. Normi 299e.
Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32GB - Telia
Onko harkitsemisen arvoinen? Toisaalta itsekin välillä miettii mihin tarvii enää tablettia(?)
Tulevana lauantaina eli huomenna (11.8.) ainoastaan Samsung Galaxy Tab A tabletti 179e. Normi 299e.
Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32GB - Telia
Onko harkitsemisen arvoinen? Toisaalta itsekin välillä miettii mihin tarvii enää tablettia(?)
Meh. Micro-Usb. No go 2018 ja oli jo no buy 2017.
Ja silti Ipad 2017 esim. noin. 260e hintaan parempi ostos (joskus esim. käytettynä tms.). Eikös sitä paitsi joku Xiami Mi pad julkaistu tässä ja oli kohtuu hintaa kohtuu hyvä?.. ehkä.
Käytin itsekin kaverin tuollaista hetken ja ei menis omassa käytössä jatkoon (verrokki Ipad 2017).
Miksi microusb on no go ja no buy? Koska Apple? Sama varmaan koskee 3,5-millistä plugia..?
Ei toimi molemmin päin, murtuu helpommin (itselle ei ole tuo ollut ongelma), ne väkäset on vittumaisia ja onhan se vähän kämästä tänäpäivänä lähteä tuohon kelkkaan kun voi vaan ottaa kaapelin ja tunkea kumminpäin haluaa puhelimeen. Osa microusb kaapeleista ei tunnu menevän edelleenkään kaikkiin microusb-liittimiin, osa on jämäkämpiä, osa lähtee pois ihan ilman voimaa ja osa vaatii perkeleesti voimaa... paska liitäntätapa herran vuonna 2018.
3,5mm plugin voi tunkea myös kumminpäin tahansa koska se on sen mallinen ettei se välitä :b
Nyt on kyllä haettu ihan oikeasti syitä.. Itse en kyllä laitetta jättäisi ostamatta yhden laturiliitännän takia, jos tarjous muuten on hyvä.
Juuh, tabletissa itselläni menettelee micro-USB, kun sitä ei omassa käytössä tarvitse läheskään päivittäin ladata. Sen sijaan micro-usbilliseen puhelimeen en kyllä enää mielellään palaisi, kun on tottunut siihen, että USB-C-johdon voi tökätä yöpöydällä luuriin aika lailla yhdellä kädellä ja katsomatta. Se kuitenkin on jokailtainen rutiini.
telialla on tälläinenkin tarjous : tabletti +100mb mobiilinetti 14.90€Tulevana lauantaina eli huomenna (11.8.) ainoastaan Samsung Galaxy Tab A tabletti 179e. Normi 299e.
Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32GB - Telia
Onko harkitsemisen arvoinen? Toisaalta itsekin välillä miettii mihin tarvii enää tablettia(?)
antaiskohan gigantti hintamatchin tälle verkkokaupalleSteelSeries Rival 310 -pelihiiri - Hiiri 42,90€ posteineen
Käy ihmeessä ja kerron miten kävi.antaiskohan gigantti hintamatchin tälle verkkokaupallejos kävis lähigigantista ottaan testiin.
6kk Amazon Prime Video:ta ilmaiseksi: https://www.amazon.fr/amazonprime/
Käytönotto vaatii ranskalaisen osoitteen lisäämistä oman tunnuksen alle, sekä iän asettamista 18-24v välille. Ikää ei tarkisteta, eikä luottokortin tarvitse olla ranskalainen. (Testattu aiemman kampanjan yhteydessä ja toimii. Ei tarvetta VPN:lle.)
Itse en viime kerralla mitään tehnyt osoitteelle, eli suomella mentiin mutta iän laitoin. Taitaa olla edelleen, mutta en kyllä muista missäMillä ihmeellä tonne saa ton iän laitettua?
Mä oon tässä ny tunnin tehnyt tota rekisteröitymistä google translatorin kanssa ja sain ton osoitteen lisättyä mutta en mistään löydä kohtaa mihin saisi iän laitettua![]()
Eikö niitä aina tarjouksessa olevia JBL:iä (T450 vai mikä lie malliltaab) porukka hintaisekseen ole kehunut. Itse nopsaan kokeilin ja ääni ei miellyttänyt, mutta olenkin aika vaativa sen suhteen. Kantomatkahan noissa on varsin hyvä eikä nuo nyt äkkiseltään huonolta päässäkään tuntunut. Superluxin langalliset kyllä hakkaa äänessä nuo mennen tullen.
Okei. On varmasti joo Superluxit paremmat, mutta nimenomaan sen takia kuulokkeita reeneissä pídän, että saa paremmin keskittyä ja sulkea häiriötekijöitä pois piiristä ja valitettavasti tuo johto on myös sellainen no-no.![]()
Mietin ihan samaa ajoittain. Aivan turhaan tulee ostettua tavaraa, "koska se oli niin edullinen". Nytkin on joku 5 pkt tulossa maailmalta..Tämä ketju pitäisi poistaa. Tulee ostettua turhaa tavaraa. Nytkin kuuntelen kuulokkeita uDAC3 kautta ja pilaan kuuloni nopeammin. Telialta tilasin jbl clip 2, en tiedä käyttötarkoitusta, mutta kun 19,90 hintaan sai.....
Mietin ihan samaa ajoittain. Aivan turhaan tulee ostettua tavaraa, "koska se oli niin edullinen". Nytkin on joku 5 pkt tulossa maailmalta..
Juuri harmittelin kun jätin uDACIN ostamatta kun luulin, ettei ole tarvetta. Nyt kun hinta on noussut takaisin, niin se tarve sitten tuli eteen, kun lomilta palasin töihin ja muistin, kuinka paljon kuuntelen kuulokkeilla musiikkia läppärin ääressä. Kaikki pitäisi hamstrata![]()
Kyllä itellä välillä tulee ihan liikaa tartuttua tarjouksiin. Ostan välillä myös sillä tarkoituksella, kun tiedän että kaverilla on tarve vaikka se ei sitä vielä tiedäkäänViestini oli sarkasmia, mutta kyllä siinä totuuttakin on. Turhaa tavaraa tulee ostettua.
uDAC3 hintaan 45eur oli mielestäni hyvä ostos, näyttää ja kuulostaa paljon hintaansa laadukkaammalta. (Ja olen toki tarpeellistakin tavaraa pongannut ketjusta)
Viestini oli sarkasmia, mutta kyllä siinä totuuttakin on. Turhaa tavaraa tulee ostettua.
uDAC3 hintaan 45eur oli mielestäni hyvä ostos, näyttää ja kuulostaa paljon hintaansa laadukkaammalta. (Ja olen toki tarpeellistakin tavaraa pongannut ketjusta)
Juuri harmittelin kun jätin uDACIN ostamatta kun luulin, ettei ole tarvetta. Nyt kun hinta on noussut takaisin, niin se tarve sitten tuli eteen, kun lomilta palasin töihin ja muistin, kuinka paljon kuuntelen kuulokkeilla musiikkia läppärin ääressä. Kaikki pitäisi hamstrata![]()
Minkä vuoden malli tuo Telian Samsung-tabletti oikein on? Olisi kiva kun kunnolla annettaisiin nuo tuotetiedot eikä vaan tuollalailla sinne päin...
Tämä ketju pitäisi poistaa. Tulee ostettua turhaa tavaraa. Nytkin kuuntelen kuulokkeita uDAC3 kautta ja pilaan kuuloni nopeammin. Telialta tilasin jbl clip 2, en tiedä käyttötarkoitusta, mutta kun 19,90 hintaan sai.....

Itse en saanut kun kokeilin viimeksi. Saksa kyllä yhdistää.Saako tuota Ranskan Amazon Primeä yhdistettyä Twitchiin? Twitch Prime -edut kiinnostaisi.
En sit vieläkään itse ole onnistunut sitä ikää asettamaan amazoniin tuota ranska tarjousta varten, jos joku sen saa otettua ni vois kertoa miten?
Eiköhän se ole 2016 malli koska uudemmat on eri kokoisia....
Itse miettisin tuota kanssa kunnes bongasin että DNA:lla on Huawei Mediapad M3 lite 10 tarjouksessa 199e.
Eikös tuo nyt parempi ole kuin samsung?
20€ gigasta enemmän keskusmuistia ja uudempi android -versio on mielestäni ihan no brainer. 2GB on nykyään ihan ehdoton minimi.Onkos noissa miten paljon eroa huawein eduksi? Giga enemmän ramia, vähä huonompi akku, kajarit molemmissa päivvä näyttöä ja 3v takuu dna:lta, onko muuta?
Eikös molemmissa ole 7.0 ja mitä googlasin, niin pitäs molempiin tulla 8.0 myös. Toi toki totta, että 20e/50% lisää ramia ei oo paha....20€ gigasta enemmän keskusmuistia ja uudempi android -versio on mielestäni ihan no brainer. 2GB on nykyään ihan ehdoton minimi.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.