- Liittynyt
- 19.11.2016
- Viestejä
- 431
HR dropit tulevat olemaan tuskaisia varsinkin jos yhtään haluaa pelata self found-tyylillä. Saa nähdä kuinka kovasti tätä peliä aletaan bottaamaan, koska sehän noita hintoja paljon määrittää tradessa. Toisaalta se mahdollistaa HR:t normaaleille kuolevaisille, ja toisaalta se toki inflatoi kaiken muun mennessään. Perus Blizzard sorsallahan se pitäis lähteä liikenteeseen niistämään Mephiä moattiin ja jyystämään ancient tunnelsia uudelleen ja uudelleen. True vanilla experience.
Saa ne muihinkin nappeihin, kunhan vaan asetuksista käy ne naputtelemassa ensin skill 1 jne. bindeihin.
Ei sitä ole rajoitettu kahteen. Keybindit saa laitettua F1 - F12 näppäimiin. Avaa sen skillivalikon, vie hiiren skillin päälle ja painaa haluttua F näppäintä.
Saa ne muihinkin nappeihin, kunhan vaan asetuksista käy ne naputtelemassa ensin skill 1 jne. bindeihin.

En tiedä johtuiko omasta koneesta sitten. Kaverilta kyselin, niin hän ei moista huomannut. Vielä pelailla toisella hahmoluokalla ja jäädä odottelemaan mielenkiinnoilla julkaisua, eiköhän tästä hyvä saada 



