Niinhän siinä kävi, että piti vähän ottaa asioista selvää (kuten tietysti olisi pitänyt malttaa jo ennen huutelua

)
Tämä vaikuttaa hyvinkin kiinnostavalle.
Amazonista tämän saisi kilpailukykyiseen hintaan, ja ihan hyviä kommentteja tubettajilta tullut vastaan. Jossain tube-videossa toki näytettiin, kuinka hiiren rungon keskiosasta painamalla vaihtuu samalla DPI-asetus, mutta se nyt menee mielestäni samaan kategoriaan kui että pidettäisiin kauhaa väärinpäin kädessä. Eli käytettäisiin väärin. Brandon tykkäsi niin tästä kuin Razer Viper Ultimatesta.
Ulkomuodot miellyttää ko laitteessa, langattomuutta en ole kaivannut. Nyt kun asiaa hetken olen sulatellut, en nyt näe sitä täysin mahdottomana, että pöydälle ilmestyisi yksi lataus-station vaikka sitä aluksi vieroksuinkin. Täytyypä tämäkin laittaa harkintaan, 74g versus nykyinen 60g on tietysti vähän hassu trade-off, etenkin jos en varsinaisesti langatonta kaipaa. Model O -keveys on ollut kyllä hunajaa. Näköjään Viper Ultimatea saisi käytettyä myös langallisena, mutta se kuulostaa käyttötapauksena vähän oudolle. Tämä on näköjään Verkkokauppa.com:ssa kamppiksessa parhaillaan,
Razer Viper Ultimate -pelihiiri 109,90
Aiemmat tämän ketjun kokemukset taitaa mennä kuuden tunnin hiirestä aina nykyhetkeen kestäväksi

Koko ja muoto tässä ovat kohdallaan, muuten löytyy tosi vähän kokemuksia. Joku suomalainen jantteri siitä on näköjään tubettanut.
Tämä oli hyvä tärppi.