Muissa komboissa ei ole pahemmin rahallisesti järkeä, enkä kokenut hyödylliseksi jatkaa niistä mitään keskustelua.
Vaikkapa läppäriin lisää kolmen vuoden tilauksen verran rahaa, niin sitä saa jo aika hurjan näyttiksen siihen ja koko palvelulla ei ole mitään pointtia. Puhelimissa ja tableteissa taas on samat ongelmat kuin telkkareissa, eli konfiguroitavuus ei yksinkertaisesti ole PC tasolla.
Mäkki taas on sinänsä ihan mielenkiintoinen skenaario, mut jos noita ostelee niin luulis että on rahaa laittaa se muutama euro PC runkoonkin, tai sit vaihtaa sen macbookin pelikoneeseen.
PC kattaa ihan kaikki PC tietokoneet, mäkki ja linux koneet mukaanlukien. Pelivalikoima on mäkillä natiivisti vähän heikko, mut toki sitten muuten laitteet on ihan kivoja.