Myyty Lenovo Legion 7 R9/32/2000/3080/16-165 + Thinkpad dock + Thinkvision 27" P27q [TRE] *varattu*
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja icebox
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
Viestejä
49
Myytävä tuote: Lenovo Legion 7 R9/32/2000/3080/16-165 + Thinkpad dock + Thinkvision 27" P27q [TRE]
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Atea 9/21
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Ei/On
Muuta huomioitavaa:
Koneen lisäksi tulee Lenovo Thinkpad Hybrid USBC-C + USB-A telakka (DUD9011D1) ja Thinkvision 27" P27q näyttö.
Koneen speksit siis nämä:
Lenovo Legion 7 16ACHg6: Ryzen 9 5900HX, RTX 3080, 32Gb DDR4, 1Tb SSD NVMe x2, 16" IPS 2560x 1600 (WQXGA) @ 165Hz