- Liittynyt
- 10.03.2017
- Viestejä
- 4 551
Onko täällä KAB Seatingin tuoleja omaaville tullut vastaan tarvetta uudelleen verhoilla tuolejaan? Näin omalla kohdalla joutui tuonne Iskin Interiorille laittamaan tuossa viestiä moisen suhteen menemään.
Nokkelana nuot kuosit pessyt 30 asteessa ilman linkoamista kevyessä pesussa. Hyvää on tullut, mutta katsohan poikaa, kun sitten ajatuksissaan menikin se normipesu päälle ja ei tykännyt tästä tuolin kuosi ollenkaan. Ja saattanette myös arvata täällä kansalaisen potevan arviolta lievää vatutusta.
Mutta takaisin tuohon aloittaneeseen kysymykseen, että ja kun tässä on aikaa vielä mahdolliseen Iskun vastaukseen hyvät kotvat, niin millaista hintaa ja toimitusaikaa on osunut kohdille noissa? Tai onko vinkkiä mistä noita saattaisi olla tarkemman markan sankarina myös hyvä tiedustella?
Kannattaisi kysyä verhoilijoilta asiasta. Nehän pystyy tekemään ihan millaiset verhoilut tahansa tuoliisi. Veikkaan, että jos iskulla onnistuu niin se sitten kanssa maksaa.