Myyty /V: LG 34" 34GN850-B, 160Hz Nano-IPS Ultrawide QHD -pelimonitori, musta/punainen *KOTKA*
Liittynyt
Viestejä
4 542
Myytävä tuote: LG 34" 34GN850-B, 160Hz (OC) Ultrawide QHD -pelimonitori, musta/punainen - 1 099,00€
Hinta:
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Dustin.fi 8/20
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Juu & Juu
Vaihdossa voi siis ehdottaa halvempaa ruutua + euroja.
- 34-35" ultrawide 100hz+
- 27-32" 1440+ 144hz+
Paikkakunta (ilmoita myös otsikossa): Kotka
Toimitustapa: Nouto/posti
Maksutapa: Käteinen/tilisiirto
Kuva:
IMG_20210321_190111.jpgIMG_20210321_190125.jpg
IMG_20210321_190234.jpg
Viimeksi muokattu:
Olis Acer Predator xb271HUA vaihdossa eli 27" 1440p 165hz G-sync näyttö :) Olisko sulla minkälainen vaihtoraha mielessä?