Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Nyt sitten hyvin tarkkaan niiden turhien tagaamisten kanssa.
RM750X White oli aiemmin 20v tarjouksissa hintaan 109,00€ mutta taisi tarjouserä loppua. Mutta hämärää on toi että sille normaali hinta olisi 132,90€ ja nyt sillä on hintaa 149,00€Tossa jotain outoa meneillään keskimmäisel tarjouksel.
![]()
Selvästihän tuolla lukee että yli 25kpl tulee 11.5. Joista 6 on varattu. Eli vähintään 19kpl tulee 11.5.![]()
ARCTIC P12 PWM PST CO, 120mm PWM-laitetuuletin, musta - 8,90€
Arcticin tuuletin kätevällä PST -ominaisuudella jonka avulla PWM-signaalin jako on helppoa ja vaivatonta! Tekniset tiedot : Nopeus : 200 -www.jimms.fi
Onkohan näiden saapumisesta mitään tietoa?
Selvästihän tuolla lukee että yli 25kpl tulee 11.5. Joista 6 on varattu. Eli vähintään 19kpl tulee 11.5.
Itellä ei oo koskaan arvio pettänyt, vaikka oon tosi paljon tilannut jimmsiltä myös tuotteita jotka ovat vasta olleet tulossa jimmsille.Lukee myös että arvio, lähinnä ajattelinkin että olisiko tarkempaa tietoa vai mennäänkö tuolla.
Arvio on arvio ja tieto näkyy sivulla. Oletatko että Jimm's jotenkin panttaisi tietoa ihan kiusallaan?Lukee myös että arvio, lähinnä ajattelinkin että olisiko tarkempaa tietoa vai mennäänkö tuolla.
Arvio on arvio ja tieto näkyy sivulla. Oletatko että Jimm's jotenkin panttaisi tietoa ihan kiusallaan?
Tossa jotain outoa meneillään keskimmäisel tarjouksel.
![]()
RM750X White oli aiemmin 20v tarjouksissa hintaan 109,00€ mutta taisi tarjouserä loppua. Mutta hämärää on toi että sille normaali hinta olisi 132,90€ ja nyt sillä on hintaa 149,00€![]()
Onkosw mahdollista saada valikoimaan Titan GM Air -hiirtä?
![]()
Striimivalvojaisten arvontavoittajat on yhtä lukuunottamatta tavoitettu! Kiitos vielä kaikille mukana olleille
Arvontahommista puheenollen, olettehan huomanneet että tuotearvosteluiden palkintona on huhtikuussa ASUS RTX 3060 DUAL? :o
Vielä kun pääsisi antamaan tuotearvosteluja. Sivut heittää vaan Unexpected Erroria kun koittaa arvostella tuotetta.Arvontahommista puheenollen, olettehan huomanneet että tuotearvosteluiden palkintona on huhtikuussa ASUS RTX 3060 DUAL? :o
Vielä kun pääsisi antamaan tuotearvosteluja. Sivut heittää vaan Unexpected Erroria kun koittaa arvostella tuotetta.
Kokeiltu kahdella eri laitteella, erroria pukkaa vaan. Pitää koittaa muistaa kokeilla myöhemmin uudestaan.Kyllä sen nyt pitäisi toimia? Runsas tunti sitten oli joku hikka.
Kokeiltu kahdella eri laitteella, erroria pukkaa vaan. Pitää koittaa muistaa kokeilla myöhemmin uudestaan.![]()
Välitin palautteen varuiksi eteenpäin!
Eli onko arvonnassa automaattisesti mukana, kunhan tekee arvostelun? En löytänyt mainintaa mistään. Tein ostamastani näppiksesta arvostelun juuri.Kyllä sen nyt pitäisi toimia? Runsas tunti sitten oli joku hikka.
Eli onko arvonnassa automaattisesti mukana, kunhan tekee arvostelun? En löytänyt mainintaa mistään. Tein ostamastani näppiksesta arvostelun juuri.
Mun arvostelu yritykset menee vielä hamstereiden tutkittavaksi.Nyt toimii, arvostelu normaalisti![]()
Mun arvostelu yritykset menee vielä hamstereiden tutkittavaksi.
ei toimi itellä ainakaan arvostelut
Joo ei pysty arvostella...
Vieläkö tökkii. Paska kauppa.
Vieläkö tökkii?
Menee manuaalitarkastuksen läpi, niin ottaa hetken. Itellä oli osa tekemistäni arvosteluista ilmaantunut näkyville ja osa vielä limbossa. Ehkäpä ne sieltä vielä ilmaantuu, kun ainakaan mielestäni missään revikassa ei ollut mitään sääntöjen vastaista.Laittelin noita arvosteluja eilen ja joku päivä aikaisemmin. Arvostelu systeemi näytti toimivan, mutta yhtäkään tekemääni arvostelua ei ole näkyvissä. Ehkäpä siinä kestää aikansa.
No huhMikäs on tällä hetkellä tilausten tilanne? Viime viikon maanantaina tehty tilaus vieläkin keräilyssä![]()
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.