Myyty Samsung U28E570D 28" -4K-näyttö [LPR]
Liittynyt
Viestejä
1 284
Myytävä tuote: Samsung U28E570D 28" -4K-näyttö
Hinta:
150e + pm
Tuote ostettu (mistä ja milloin): 23.3.2018, verkkokauppa.com
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Kyllä, 23.03.2020 asti.
Muuta huomioitavaa:
Ominaisuudet:
  • Näytön koko: 28"
  • Resoluutio: 3840 x 2160
  • Virkistystaajuus: 60 Hz
  • Paneeli: TN
  • Kirkkaus: 370 cd/m2
  • Kontrasti: 1000:1
  • Vasteaika: 1 ms (GTG)
  • Katselukulma: 170/160 astetta (vaaka/pysty)
  • Liitännät: DisplayPort, 2 x HDMI, kuuloke
  • Seinäkiinnitys: VESA 75x75 mm
  • Kallistus: -2° - +20°
  • Mitat jalustalla: 660,9 x 468,5 x 187,1 mm