Myyty Samsung 24" C24FG70FQU, kaareva pelimonitori, 144Hz, musta
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja wndb
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
Viestejä
35
Myytävä tuote: Samsung 24" C24FG70FQU
Hinta:160
Tuote ostettu (mistä ja milloin):
29.9-2018 kärkkäinen
Kuitti löytyy (takuu voimassa): kyllä takuu 24KK
Muuta huomioitavaa:
Samsung C24FG70FQU on 24" pelimonitori, joka tekee pelikokemuksesta entistä upottavamman kaarevalla paneelillaan ja Arena Lighting -efektivalolla varustetulla jalallaan. 144-hertsinen VA-paneeli 1ms vasteajalla, AMD FreeSync sekä Samsungin Quantum Dot -tekniikka takaavat täydellisen sulavan pelikokemuksen, erinomaisella värintoistolla höystettynä!
Tekniset tiedot:
Koko: 23,5"
Kuvasuhde: 16:9
Paneelin tyyppi: VA, kaareva (1800R)
Resoluutio: Full HD1920 x 1080
Virkitystaajuus: 144 Hz
Kontrasti: 3000:1
Kirkkaus: 350 cd/m²
Katselukulma: 178°/178°
Värisyvyys: 16,7 miljoonaa väriä
Vasteaika: 1ms MPRT
Liitännät:
- 1 x DisplayPort
- 2 x HDMI
- 1 x kuulokeliitäntä
Adaptive Sync -tekniikka: AMD FreeSync
Ergonomia: korkeussäätö, pivot
Mukana toimitettavat kaapelit: HDMI, DisplayPort
Mitat (KxLxS): 530 (max) x 545 x 386 mm