Varmaan sen takia että 1 luokan kuski paikkoja on vähän ja tuloksia pitäisi näkyä. Pajari ajoi viimevuonna jyskässä hyvin ja nyt näyttää siltä että heti kun nostaa vauhtia niin ollaan kaiteessa/sillalta alas tai körryytellään. Eiköhän Toyotalla haluta voittoja ja mainetta ,niillä on jo katsu köröttelemässä niin ei ne toista tarvi.
Ja pajarilta puuttuu karisma kokonaan , ei siltä saa hauskoja haastatteluita eikä hyviä ajo suorituksia niin ei lehdet siitä kirjottele eikä silloin jää ihmisten mieleen.
Odotin pajarilta kunnon ättäkkiä tähän ralliin kun pitäisi olla nopeila sorateillä kuin kotonaan mutta ei,joka haastattelun lopussa sanoo että pitäisi vähän enemmän yrittää muttei yritä kun pelkää ulosajoa. Ei tuota kukaan halua kannustaa varsinkaan sen kartturi sotkun takia
Solberggi kyllä nolaa koko Toyotan vakitiimin loistavalla ajolla