- Liittynyt
- 07.06.2023
- Viestejä
- 389
Joku bugi oli, sain siis toimimaan jo...Kokeilin, ja näyttäisi ainakin täällä toimivan. Klubi-illan alennusta ei saa ennestään alennuksessa olevista tuotteista, joten johtuisiko ongelmasi siitä?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Joku bugi oli, sain siis toimimaan jo...Kokeilin, ja näyttäisi ainakin täällä toimivan. Klubi-illan alennusta ei saa ennestään alennuksessa olevista tuotteista, joten johtuisiko ongelmasi siitä?
Kaikille lapsille ja lapsenmielisille tuore Lego Game Boy halvimpaan hintaan 45,56€Tokmanni-verkkokauppamme normaalihintaiset tuotteet tuntuvalla 20 %:n alennuksella. Alennus on voimassa ma 3.11. klo 21.00 — ti 4.11. klo 6.59. Alennuksen saat koodilla, joka julkaistaan verkkokaupassamme tänään klo 21. (tod.näk. KLUBI)
Ei koske kampanja- tai tarjoustuotteita eikä Gardena-robottiruohonleikkureita, kompostoreita, kylpytynnyreitä, lahjakortteja, äidinmaitokorvikkeita, pantteja, pelikonsoleita tai Playstation-latauskortteja tai prepaid-liittymiä
Kaikille lapsille ja lapsenmielisille tuore Lego Game Boy halvimpaan hintaan 45,56€
![]()
LEGO Super Mario 72046 Game Boy™
LEGO Super Mario 72046 Game Boy™ edulliseen hintaan Tokmannin verkkokaupasta. Toimitus 2–5 arkipäivää. Tutustu ja tilaa!www.tokmanni.fi
Tähän saa pian ostettua ihan kitin, jolla siitä tekee toimivan Game Boyn
![]()
Linkki: https://www.instagram.com/p/DQBRTOsEW8I/
Hyvät on Tokmannin varastot kun ei ole edes vaihtopäitä toimittaano täytyy taas pyytää hyvitystä sopimusrikkeestä
![]()
Juuri tappelin heidän kanssaan kun yksipuolisesti peruuttivat mun koiranruokatilauksen. Perustelivat sillä ettei heidän tilausvahvistus ole mukamas sitova ja vaikka mitä. Hauskinta oli se, että kyseistä tuotetta pystyi kuitenkin samaan aikaan ostamaan verkkokaupasta ja monessa liikkeessä oli saldoilla. Laitoin heille pitkän sähköpostin jossa kumosin heidän virheväittämät ja sovittiin et voin ostaa kyseiset tuotteet tarjoushinnalla läheisestä Tokmannista. Silti ärsyttää nämä yritykset, jotka kuvittelevat voivansa yksipuolisesti perua tilauksia vedoten saldovirheeseen yms.Hyvät on Tokmannin varastot kun ei ole edes vaihtopäitä toimittaano täytyy taas pyytää hyvitystä sopimusrikkeestä
![]()
Saitko sinäkin 5e alennuskoodin kun valitit asiasta?Hyvät on Tokmannin varastot kun ei ole edes vaihtopäitä toimittaano täytyy taas pyytää hyvitystä sopimusrikkeestä
![]()
En ainakaan vielä mitään... Onko sulla jotain tekstiä hyvittksestä?Saitko sinäkin 5e alennuskoodin kun valitit asiasta?
Tällaisen viestin olen saanut itse tokmannilta:En ainakaan vielä mitään... Onko sulla jotain tekstiä hyvittksestä?
![]()
Samsungin nettikaupassa minipelin läpipelaamalla saa koodin WINNER, jolla ilmeisesti kaikesta -10€. Tuli tilattua parilla eurolla laturia ja suojakuorta, jotka oli muutenkin jo puoleen hintaan + ilmaiset postit.
Laitoitko SmarTaagit yksittäin vain könttinä tilaukseen?Tuhannet kiitokset tästä! Viimein pääsin napsauttamaan 3 kpl Smarttag2:sia tilaukseen. 10€/kpl ja ilmainen toimitus. DNA:lla olisi joutunut toimituksesta maksamaan, joten tämä menee kaikkien aikojen alimpaan hintaan toimituksineen. Fold 7:lle nappasin vielä paketin Antireflective filmejä 5€:lla ja 25W- latureita pari kappaletta 2€/kpl.. Näihin kuuteen tilaukseen meni 11€ rahaa ja 28€ pisteitä. Tageja voisi muuten napsia enemmänkin, mutta näistä kahdelle on käyttökohde ja kolmas menee varalle. Mukava päästä näpräilemään noiden kanssa.
Qi 2:lla varustettu 3-1 Wireless Charger olisi tarjolla 55€:lla. Jos en omistaisi ennestään, niin tilaisin kyllä tuolla hintaa. Monista kokeilemastani Qi 2- latureista tämä päätyi lopulta käyttöön, koska kellokin pitää ladata suunnilleen joka toinen yö.
Pakko oli laittaa yksittäin, että sai kaikista alennuksen. Sehän tuossa onkin perseestä, että koodi ei koske kaikkia ostoskorin yli 10€ tuotteita. Jos toimintamalli on tämä, että kooditilausten määrälle ei ole rajoitusta, niin tottakai tuo pitäisi laittaa toimimaan kaikille yhden korin tuotteille. Ei tarvitsisi lähettää, hakea, tilata, eikä maksaa jokaista tuotetta erikseeen.Laitoitko SmarTaagit yksittäin vain könttinä tilaukseen?
Mä laitoin yksitellen, niin tuli hinnaksi se 10e/kpl. Ei se muuten oikein onnistu. Ja tietty ilmaisella kotiinkuljetuksella.Laitoitko SmarTaagit yksittäin vain könttinä tilaukseen?
Ei näyttäisi enään toimivan sampan -10€ koodi![]()
S11BLACK -50% Samsung 11 tabletit Samsungin virallinen sivu.
Clas Ohlsoniin - 20% koodi joka ei pitäisi toimia alennettuihin tuotteisiin, mutta käy silti: CCFI20
Näköjään, esim. Switch 2 MK bundleClas Ohlsoniin - 20% koodi joka ei pitäisi toimia alennettuihin tuotteisiin, mutta käy silti: CCFI20

Ei toimi.
Kauankohan kestää, kunnes koodi lakkaa toimimasta.![]()
Joo sori mun vika, skarpataan.Sori, mutta tuo KESKUSTELU on väärässä ketjussa. Ei yleensä häiritse, mutta nyt seuraan ketjua aktiivisesti BF-tarjousten aikaan, että en missaa niitä..
Pitäkää se KESKUSTELU täällä, niin ei tarvitse raportoida. Sori siitä, mutta nyt on se Musta Perjantai oikeasti huomenna, niin seuranta kiihtyy.. En välitä näistä enää ensi viikolla.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.