- Liittynyt
- 14.02.2017
- Viestejä
- 1 771
Kävin katsomassa poistetut viestit. Ei, viestissä ei ole "kräkkäysohjeita" mutta kerrot itse kräkänneesi ja ladanneesi sen luvattomasti. Itse olisin luultavasti antanut varoituksen päälle, joku järki nyt pitäisi olla jokaisella päässä ettei laittomuuksilla lähdetä leveilemään foorumilla.
En nyt leveilemiseksi tuota sanoisi. Niinkuin oli mainittu että pelin pystyi lataamaan blizzardin palvelimilta ja siihen oli tehty avoimen lähdekoodin päivitys joka "unlockkasi" peliä. Mutta kiitos vastauksesta, lähinnä tuo syy viesti hämmeni minua koska "syytti" kräkkäysohjeista ja "muista jutuista" vaikka tämä ei pitänyt paikkaansa ja oli epäselkeästi esitetty. Hyväksyn kuitenkin "tuomion" eli kiitos vastauksesta.
PS: toki varoitus olisi kyllä ollut ylilyönti koska viesti ei rikkonut sääntöjä, kuten mainittu mitään ohjeita tai linkkejä ei mainittu vaan viestin poisto oli ennemminkin keskustelun "puhdistamista" näemmä.
Viimeksi muokattu: