Roskakatosten käyttö. Ei helvetin perse voi olla niin vaikeaa.
-Pahviastia: Ne vitun pahvilaatikot kuuluu taitella. Mutta kun ei, ne sitä astiaa leveämmät 75" taulutv:n pahvit rutataan semmoiseksi isoksi möykyksi niin että yksi laatikko täyttää koko astian. Hienosti.
-Sekajäteastiat: Kolme rivissä. Melkein joka kerta kun vie roskia, niin eikö se keskimmäinen (noin ½ askelta muita lähempänä ovea) ole kukkuroilleen täynnä niin että kansi ei mene kiinni ja ties mitkä elukat pääsee levittelemään roskat pitkin poikin. Ja kaksi viereistä astiaa on täysin tyhjinä.
-Paperiastia: Ei, se sun muovikassisi johon keräät ne lehdet ei ihan oikeasti ole paperia.
-Lasi/Metalli/Bio: Yleensä juuri tietyssä järjestyksessä ja homma pelaa, mutta auta armias kun roskakuski välillä sattuu vaihtamaan metallin ja lasin päittäin, niin eikö niistä yhtäkkiä tule sekametallilasisammioita. Hienosti tuhottu kaikkien muiden lajittelupyrkimykset.
-Kaikki tyhjä tila: Ne saatanan huonekalut kuuluu ihan itse viedä pois, saatana.