No eipä ollut noista apua. Kymmenen kertaa kävin yrittämässä ja ei kaadu. Lähinnä ongelma on tuo kun kyseinen boss toimii täysin randomisti ja nakkelee niitä vihreitä palloja ilmaan, joita pitäisi myös ehtiä väistelemään.
Lisäksi tässä yritysten lomassa tuli taas mieleen yksi pelintekijöiden keskisormen näyttö maksaville asiakkaille. Kun yrität healata itseäsi, niin mikäli vastustaja osuu sinuun, niin healaus epäonnistuu ja samalla menetät myös kaiken siihen käyttämäsi silkin.
Jonkin verran täytyy Team Cherryn pojilla olla kusta päässä että tällaista paskaa tekevät.
EDIT: Nyt kun puhuit madoista, niin puhutaankohan me nyt ihan eri bossista

Tämä on se pyöreä paska, joka roiskii niitä vihreitä palleroita.
Minä tarkoitan tuota punaisen pallon kohdalla olevaa.
EDIT: tarkemmin ajateltuna, eihän tämä edes ole mikään boss, kun ei tule ruutuun mitään pomon nimeäkään. Joku helvetin vaikea silti, eikä tässä ole mitään järkeä. Itse laitan nyt pelin lopullisesti kiinni. Pelin olisi tarkoitus tuottaa pelaajalleen iloa ja sitä tämä tekele ei tosiaankaan tee.