Myyty FSP Group FSP250-60HEN 250W virtalähde (@Nokia)
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja vokE
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
Viestejä
728
Myytävä tuote: FSP Group FSP250-60HEN 250W virtalähde
Hinta: 5e
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Ilmestynyt jostain.
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Ei ole kuittia.
Löytyy seuraavat liittimet:
1 x 20/24-pin ATX Connector
1 x 4-pin P4 Connector
3 x Molex IDE Connector
1 x Floppy Connector
1 x SATA Connector
Mitat: 150mm x 140mm x 85mm
Sijainti: Nokia
Toimitustapa: Nouto/Postitus postikuluja vastaan/Kuljetus TAMKille muutaman kerran viikossa.
Maksutapa: Käteinen, tilisiirto, Mobilepay
Moi, vieläkö sinulta löytyisi tuo FSP Group FSP250-60HEN 250W virtalähde?