- Liittynyt
- 05.03.2017
- Viestejä
- 587
Saa ehdottaa. Haussa esim RTX 2070/2060 Super (+200e), 1660 Ti / Super (+300e). Tarvitsisi olla alle 47mm paksu ja alle 300mm pitkä, ei coil whineä. Ei ole pakkomyynnissä/vaihdossa, kokeilen kepillä jäätä.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Live: io-techin Tekniikkapodcast tänään perjantaina noin klo 15:00 alkaen. Keskustellaan viikon mielenkiintoisimmista tietotekniikka- ja mobiiliaiheista. Suora lähetys YouTubessa. Tule mukaan katselemaan ja keskustelemaan! Linkki lähetykseen >>
sen takiahan tän ketjun tosiaan tein. mikä malli tarkalleen? ja kelpaako aloitusviestissä asettamani tarjous?Moi, löytyis 2060 superi vaihdossa, kiinnostaako?
pystyisitkö siihen kahteensataan? takuuta on jäljellä 9/24 asti. evgalla sanotaan olevan yksi parhaita asiakaspalveluja näyttisvalmistajista.Malli on MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus 8GB GP OC ja olisko 180€ väliin? Onko muuten takuuta jäljellä?
kiinnosti vielä tietää että lähteekö tuosta kortista sitä kelavikinää?Miten olis 190? Joo , tossa mun kortissa kanssa vielä ensi kesään takuu voimassa. Ja vaihto onnistuu vaikka heti.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.