Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tuo kyllä menee ehdottomasti testiin. Hiilihydraattia 0,5 g/100ml. Itseäni yleensä näissä häiritsee ylenmääräinen makeus, monessa alkoholittomassa jopa 10X määrä hiilihydratteja/sokeria.Kymmeniä eri holittomia olen maistanut, mutta nykyään ainoa jota aktiivisesti ostan on Suomenlinnan Panimon Ton IPA. Mielestäni erittäin hyvää ja tuo montaa muuta alkoholitonta olutta vaivaava imelyys puuttuu tästä. Lisäksi kevyttä juotavaakin vielä, jos sillä on jollekin merkitystä.
![]()
Kyllä se keveys on ainakin itselle yksi tärkeimpiä alkoholittoman ominaisuuksia.Kymmeniä eri holittomia olen maistanut, mutta nykyään ainoa jota aktiivisesti ostan on Suomenlinnan Panimon Ton IPA. Mielestäni erittäin hyvää ja tuo montaa muuta alkoholitonta olutta vaivaava imelyys puuttuu tästä. Lisäksi kevyttä juotavaakin vielä, jos sillä on jollekin merkitystä.
![]()
Mihin vertaisit tuota Lassoa? Pitää itekkin ostaa jos vaan tulee jossain vastaan..Jo mainitut perus Crisp, Bavaria ja Lasso. Näillä on tänä kesänä menty.
![]()
![]()
![]()
Noissa Crispeissä on joku outo haju kun tölkin avaa..
Ja nyt keksin mitä se muistuttaa: haisee ihan meidän kanin takalistolta silloin kun sillä on pakki sekaisinLapparissa tai muissa ei ole samanlaista hajua huomannu. Aina kun avaa tölkin niin vaistomaisesti kattoo että onko jossain lattialla jäniksen tuhrua
![]()
On aika erilainen kuin muut, mutta maistuva. Ainakin Cittarista löytyy.Mihin vertaisit tuota Lassoa? Pitää itekkin ostaa jos vaan tulee jossain vastaan..
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.