Tämä tais olla ensimmäinen video kun tajusin youtuben mahdollisuudet. Vähän niinku träkkärimusiikki 90-luvulla, tyypit tekee ihan timanttista settiä, muttei työkseen. Video on oikeasti paljon vanhempi, mutta joutuivat tekemään äänitehosteet uudestaan, koska alkuperäiset oli Street Fighter 4:sta, joka kai raportoitiin ja latasivat sitten uudestaan vähän huonommilla.
EDIT: Tuo lopun miesten välinen ystävyys kiistan jälkeen voitais ottaa myös uudelleen käyttöön. Sellainen jossa kiistellään
asioista, eikä ihmisistä! Toisin mitä media (Hesarin ja Ylen naiset) yrittää kovasti. Meni poliittiseksi, mutta ei saatana, tuota näkyy joka paikassa eivätkä ite tajua olevansa väärällä asialla! Onneksi muutos on tulossa.