Vedetään pois.

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Trippi
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
27.06.2019
Viestejä
43
Elikkä otsikon näytönohjain vaihtoon. Ostin alunperin näyttiksen editointimielessä, mutta elämässä tapahtunedein muutosten takia jäi se toissijaiseksi. Pelikäytössä ollut enimmäkseen ja olen pitänyt kortin viileänä UV asetuksilla. Lämpötyynyt on vaihdettu n. vuosi sitten.

Kyseessähän on siis 3:n PCI-E pinnin vaativa erikoispainos. Coilwhinea ei esiinny. Mikäli jotakuta kiinnostaa niin tämä on Hynixin muisteilla varustettu.

Avopuolison kanssa tulee pelailtua aina välillä pelejä yhdessä niin Nvidia sopisi paremmin meidän vaatimuksiin. Mukana tulee alkuperäinen laatikko ja muut härpäkkeet.

Vaihdossa kaipaisin Nvidian puolelta 2xxx sarjalaista. Maksan toki euroja väliin, jos tarvis, mutta maksimissaan 120e.

SIjaitsee Vantaalla. Vaihtokaupat mieluiten kasvotusten.

Hintapyyntö 230€ + mahdolliset postit / tarjous
 
Viimeksi muokattu:

Uusimmat viestit

Statistiikka

Viestiketjuista
301 147
Viestejä
5 147 909
Jäsenet
81 937
Uusin jäsen
Leero543

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom