Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Iida Vainio ja Archie Cruz erosivat – Archielta tyly kommentti ei meinaa mukana pysyä näissä nuorison käänteissä
Noh, joka päivälle jotain uutta käännettä sentään. Somen kommentit on kyllä parasta luettavaa tästä tissieläimestä.
Johan se ero kauan kestikinIida Vainio ja Archie Cruz erosivat – Archielta tyly kommentti ei meinaa mukana pysyä näissä nuorison käänteissä
Tuntuu että edes mun pääkoneen Uptime on pidempi kuin näiden pissisten ihmissuhteet.Johan se ero kauan kestikin
![]()
Archie Cruz ja Iida Vainio: Yhteenpaluu! ”Kihlat on palautettu”
Archie Cruz ja Iida Vainio saivat sovittua riitansa.www.iltalehti.fi
Taitaa aika moni turhajulkkis saada pääosan tuloista roskajulkaisujen palkkioista,joten pitää olla koko ajan jotain kohua päällä että pysyy leivässä.
Hesarin jutun mukaan "Vuonna 1989 Seura maksoi mäkikotkalle seitsemästä yksinoikeudella tehdystä jutusta yhteensä 175 000 markan korvauksen"Nykäsen Matti taisi aika mukavasti tienata myös seiskan jutuilla
No "luottotoimittaja" Kai Merilä meni Matin luokse viinakassien kanssa aina, jos ei muuta jutunjuurta ollut, niin jopa alkoi tarinaa syntymäänNykäsen Matti taisi aika mukavasti tienata myös seiskan jutuilla
Salakuva! Johanna Tukiainen esiintyi Turussa – keikkakunto herätti keskustelua
![]()
Salakuva! Johanna Tukiainen esiintyi Turussa – keikkakunto herätti keskustelua
Kohublondin keikasta on keskusteltu somen puolella.www.seiska.fi
Toi "hei Johanna" biisi oli upeasti laulettu
Veijokin näköjään mukana ja jopa stagella, mut pitäähän kuski olla ja muutenkin...
Mielenkiintoista, että joku vielä maksaakin tuollaisen epävireisenlaulunkänniulinan kuuntelusta. Kyllä sitä täytyy olla todellinen masokisti, että tuollaista kestää kuunnella ja siitä on jopa valmis maksamaan.
Mielenkiintoista, että joku vielä maksaakin tuollaisen epävireisenlaulunkänniulinan kuuntelusta. Kyllä sitä täytyy olla todellinen masokisti, että tuollaista kestää kuunnella ja siitä on jopa valmis maksamaan.
– Johannan pöytä notkui juomia, ja ilmeisesti kuohuviini oli kohublondin mieleen. Hän vaikutti aika väsyneeltä, Seiskalle raportoidaan.
Seiskan mukaan oli ilmainen sisäänpääsy. Ilmeisesti keikkapalkkio maksettiin juomilla, tiedä sitä.
Itsehän menisin lähibaariin katsomaan jos tuo huolittaisiin sinne esiintymään. Tuskin tuo touhu pitkään voi jatkua, ja voisihan sanoa että nyt on nähty kaikki![]()
Johanna Tuksu Tukiainen sekaisin videolla.
Nyt skarppina. Tuossahan on filtteri päällä. Kun käsi menee kasvojen edestä, paljastuu todellisuus.Terveen näköinen jos suun alue sensuroidaan. Tuksu selkeästi skarpannut elämäntapojensa suhteen mutta nyt taas eetterissä. Toivottavasti on vielä elossa 30v vuoden päästä, on niin hämmentävä tyyppi.
Korkki on auennut selkeästi ( ollut juomatta nyt?) mutta siis on humalassa tossa, mutta mikään putki ei näköjään ole päällä.
Nyt skarppina. Tuossahan on filtteri päällä. Kun käsi menee kasvojen edestä, paljastuu todellisuus.
No sehän juuri https://aijaa.com/1ijyQWPuhuin ekasta videosta. Kirjoitin ennen muokkausta.
Olisiko sponsorointi loppunut tulevalta ex- mieheltä?Jaahas torppakin taas aktivoitunut. Maisa Torpan eron syy: salasuhde kummilapsensa isään – katso kuva!
Olisiko sponsorointi loppunut tulevalta ex- mieheltä?
Rajussa kunnossa taas.Linkin takana Johanna "Tuksu" Tukiaisen nykykunnosta itse julkaisemansa video:
Rajussa kunnossa taas.
Mitä tuolle huulelle on tapahtunut? Jotenkin surkastunut ja jotain tummia pilkkuja. Onko hän purrut sen irti?
En tiennytkään että on ihmisryhmä joka fanittaa ex-jääkiekkoilioiden ex-vaimoja. Ois nyt edes ex-missi itseKohta saa Helena Koivun "fani" tuotteita. Muki irtoaa 40€:n hintaan ja kohta saa huppareitakin. Jee jee.
![]()
Kohta saa Helena Koivun "fani" tuotteita. Muki irtoaa 40€:n hintaan ja kohta saa huppareitakin. Jee jee.
![]()
Tiiä miten arvo noilla nousee vuosien mittaan, kun noita tullaan varmaan juuri myymään se 15kpl. Ohittaa muumi mukitkin.Jospa se Helena Kipper-Koivu hoksaisi tilata kerralla vaikka sata tuhatta naamallaan varustettua mukia. Olisi sitten itselleen loppuelämäksi mukeja "jos" eivät tekisikään oikein kauppaansa.
Veikkaisin, että kenties noin 10 kappaletta niitä saa myytyä kun puolen kymmentä mielenterveystapausta löytyy, jotka semmoisen tilaa ja sitten ehkä 5 kpl jotain sukulaisia tai ystäviä tai tuttuja, jotka tilaavat kun ajattelevat että pääsee vähemmällä kun ei siitä sen mukin ostamattomuudesta joudu sitten Helenan maalitauluksi.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.