Myyty Samsung U28E570D 28" 4K 60Hz - 130€ | Rovaniemi
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja JuriH
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
Viestejä
497
Myytävä tuote: Samsung U28E570D 28" 4K 60Hz
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Täältä n. viikko sitten
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Ei löydy ja tuskin on
Muuta huomioitavaa:
Vaihdankin 1440p 144Hz näyttöön niin tämä jää ylimääräiseksi.