Laquel
This is where I get off.
- Liittynyt
- 17.10.2016
- Viestejä
- 2 609
Onko kukaan kerinnyt vielä multiplayeriä/onlinea kokeilemaan?
Eikös se ollut vasta marraskuussa tulossa?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Onko kukaan kerinnyt vielä multiplayeriä/onlinea kokeilemaan?
Eikös se ollut vasta marraskuussa tulossa?
Yllätyin kuinka paljon tarkempi tuo One X oikeasti on vs PS4 pro. Luulin että ainut ero olisi isompi resoluutio![]()
Tarina 60h. Tämä sijoittuu aikaan ennen ykköstä, joten ei tarvitse tietää.Paljonko peli aika luvattu jos käy ostaan konsolin? Mites pitääkö ykkönen ollu pelattu että ymmärtää jotain?
Voi jeesus mun kanssa jos lähen tänään xbox X bundlen kanssa pois gigantista kun pitäs RDR2 hakea.
Kyllä mulla ps4pro on ja olen luvannut itselleni, että se riittää näihin konsolitouhuihin....
pakko yrittäää.... vastustaa... kiusausta.....
edit: En ole edes DF:n videota nähnyt, mutta pelkästään nuo luetut jutut pistää mietityttämään.
Pelaat 50pvä aikana läpi. Palautat ÄxXboXäksän giganttiin ja myyt pelin n.35e hintaan. Tässä halpa tapa pelata tämä läpi parhaalla kokemuksella. Toki jos luonto antaa periksi niin kylkeen vielä joku kiva 65" Oled![]()
"Kuudestilaukeavalla päähän ja uuden varastaminen" ei ilmeisesti ole vaihtoehto?Pitäis hevosta harjata kun on niin likanen olevinaan, mistä saa muuten harjan kun harmaata näyttää Brushin kohdalla? Ei ainakaan general storessa näyttänyt olevan kaupan.
Pitäis hevosta harjata kun on niin likanen olevinaan, mistä saa muuten harjan kun harmaata näyttää Brushin kohdalla? Ei ainakaan general storessa näyttänyt olevan kaupan.
Onko Xbox X versio tosiaan ainoa joka tätä peliä jaksaa pyörittää @ 30fps?![]()
Taitaa outletista saada pukin konttiin xboxeja edukkaasti tänä vuonna.. Itse en kyllä kehtais. Tietty, jos tuotteeseen ei ole tyytyväinen, niin mikäs siinä. mutta veikkaan, että kalsarit märkänä tuota sen 50pv pelataan ja tyytyväisyys on ollut 5/5.Pelaat 50pvä aikana läpi. Palautat ÄxXboXäksän giganttiin ja myyt pelin n.35e hintaan. Tässä halpa tapa pelata tämä läpi parhaalla kokemuksella. Toki jos luonto antaa periksi niin kylkeen vielä joku kiva 65" Oled![]()
Eipä kyllä viitsisi tuollaiseen lähteä vaikka onkin ihan ymmärrettävää pelata Xboxilla tämä peli ja palauttaa konsoli läpipeluun jälkeen.Taitaa outletista saada pukin konttiin xboxeja edukkaasti tänä vuonna.. Itse en kyllä kehtais. Tietty, jos tuotteeseen ei ole tyytyväinen, niin mikäs siinä. mutta veikkaan, että kalsarit märkänä tuota sen 50pv pelataan ja tyytyväisyys on ollut 5/5.![]()
Miten sinne leiriin voi niitä lääkkeitä toimittaa? Lihaakin kannoin vaikka kuinka ja sain valkoiselle, ni muutaman minuutin jälkeen oli taas punaisella.
Pitäis hevosta harjata kun on niin likanen olevinaan, mistä saa muuten harjan kun harmaata näyttää Brushin kohdalla? Ei ainakaan general storessa näyttänyt olevan kaupan.
Kiitos.Sinun pitää suorittaa Straussin "Money Lending and Other Sins" tehtävä, joka löytyy siitä alun leiristä. Sen jälkeen aukeaa ledger, jonka kautta voi päivitellä leiriä ja restockata tarpeita.
Voi vittu jos tästä ei tule PC versiota..
Toisaalta tekisi mieli käydä kaupasta hakemassa konsoli + peli mutta haluaisin väh. sen tasaisen 30 fps mutta en tod. halua Xboxia..
Joo, suht harhaanjohtavaa markkinointia kun fyysisestä kartasta mainittiin vaan Special ja Ultimate Editionin kanssa, toki Ultimaten mukana tuli sitten kaks karttaa, yks steelbookin sisällä joka on sama mikä perusversiossa ja sit se isompi kartta.Näköjää Gigantin halvimman version mukana tuli kartta ja War horse setit. Luulin et tulee vaan kalliimmassa![]()
Joo, suht harhaanjohtavaa markkinointia kun fyysisestä kartasta mainittiin vaan Special ja Ultimate Editionin kanssa, toki Ultimaten mukana tuli sitten kaks karttaa, yks steelbookin sisällä joka on sama mikä perusversiossa ja sit se isompi kartta.
@omenanraato viestistä missä kerrotaan pelin yksityiskohtaisista touhuista tuli lähinnä fiilis että ei helvetti mitä turhaa näpertämistä ja säätämistä Tämä vain oma mielipide mikäli kaikki tuo on pakollista. Joillekin tuollainen uppoaa kuin nyrkki silmään ja sitten joillekin eiHarmi vain että itse ei pääse pelaamaan vielä aikoihin vaikka kovin odotettu peli on itsellenikin
![]()
Voi vitun vittu. Vasta lähti keväällä pleikkari myyntiin kun niin vähän tuli pelattua + RDR2 ei niin siinä vaiheessa napannut ekojen trailerien jälkeen.
Nyt lähti Pro + RDR2 bundle verkkiksestä tilaukseen..![]()
Eipä ehtinyt tulla omaa tilausta postilaatikkoon. Ensi viikkoon menee länkkäröinti.
Kyllä, mutta pelivalikoima niin onneton X:llä muuten, varsinkin näin PC:n omistajana.Xbox One X ois ollut aika paljon parempi valinta tälle pelille: Red Dead Redemption 2 looks and plays best on Xbox One X
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.