Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Itse asiassa tuo -400€ on vieläkin voimassa, Gigantissa ei ollutkaan. Verkkokaupan sivuilla ei mainita Google Streameria joten mieluummin ostaisi sieltä mistä saa laitteen ja myy vaikka eteenpäin satasella tjsp. Se että saako vielä 6 vai 7 Android päivitystä on minusta aikalailla ihan sama (6-7 vuotta vanha luuri on jo vanha). DNA:n sivuilla on myös 529€ hinta jos on DNA:n asiakas (+ Streameri kaupan päälle?).Aina mieluummin sen uusimman ostaa parhaalla tuella, varsinkin jos laite on muuten hyvä. Ja nykyään toisiaan tuo, että se mahtuu taskuun. 9a:ta miettivälle olisi vielä jonkin aikaa 50 alennus ainakin Verkkiksessä.
Niin, en tiedä. Ei ole koskaan ollut sama luuri niin pitkään käytössä. Tuo One+ 8T kuitenkin osoitti neljän vuoden jälkeen, että se voi olla hyvinkin jo mahdollista nykylaitteilla. Ennen sitä... ei niinkään.Itse asiassa tuo -400€ on vieläkin voimassa, Gigantissa ei ollutkaan. Verkkokaupan sivuilla ei mainita Google Streameria joten mieluummin ostaisi sieltä mistä saa laitteen ja myy vaikka eteenpäin satasella tjsp. Se että saako vielä 6 vai 7 Android päivitystä on minusta aikalailla ihan sama (6-7 vuotta vanha luuri on jo vanha). DNA:n sivuilla on myös 529€ hinta jos on DNA:n asiakas (+ Streameri kaupan päälle?).
Mutta itsekin kyllä vähän mietin tuota 9a:ta. Suurimmat negatiiviset asiat perus ysissä on lasinen takakansi ja järjettömän iso kameran kohdalta (mahtaako olla peräti 12mm paksu). Toisaalta parempi kuuluvuus(?) ja akkukesto (GSMArenan mukaan, vaikka on pienempi akku).