Myyty Philips Evnia 34" 34M2C8600 kaareva QD-OLED pelinäyttö 175 Hz - Vantaa
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja VVS
  • Aloitettu Aloitettu
VVS
Liittynyt
Viestejä
631
Tuote: Philips Evnia 34" 34M2C8600 kaareva QD-OLED pelinäyttö 175 Hz
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Gigantti 29.6.2023
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Kuitti löytyy ja takuu on voimassa (2 vuotta ostopäivästä).
Muuta huomioitavaa: Erinomaisessa kunnossa oleva QD-OLED näyttö. Natiivi resoluutio siis: 3440 x 1440. Hoitanut hommia erinomaisesti, kunnes piti äänet saada kierrätettyä näytöstä ulkoiseen DAC:iin. Noh vaihdoin sitten samalla paneelilla olevaan Samsung G8 OLEDiin, jolla homma onnistui. Mutta nyt minulla on sitten ylimäärinen näyttö, joka lähtee siis myyntiin. Mukaan alkuperäinen paketti ja kaikki kaapelit ja tarvikkeet mitä mukana tuli. Kaikin puolin hyvässä kunnossa, ei kiinnipalamista tai muutakaan vikaa. Käyttötunnit kuvassa, jonka otin valikosta juuri ennen resetointia ja virroista irroittamista. Maksimi virkistystaajuuden (175 Hz) saat joko USB-C:n tai Displayportin läpi. HDMI-portit versiota 2.0, joka mahdolistaa vain 100 Hz taajuudeen natiiviresoluutiolla.