Onko tää deathlooppi aikasemmin ollut vakaampi, kun sitä kehuttiin täällä. Mulla on series x:llä kaatunut 3 kertaa 7h aikana just jonkun jakson lopussa ja kaikki hävinnyt kun ei ole mitään välitallennuksia. Aika paljon helpompaahan on sitten uusi yritys, kun tietää miten hommat menee, mutta melkosen syvältä kuitenkin.
Ja kaatumisten lisäksi kerran joku menun haamukuva ilmestyi yhtäkkiä ja controllit ei tehnyt muuta kuin liikkui siinä menussa niin oli pakko sammuttaa.
Ja kaatumisten lisäksi kerran joku menun haamukuva ilmestyi yhtäkkiä ja controllit ei tehnyt muuta kuin liikkui siinä menussa niin oli pakko sammuttaa.
Asetustiedostoa etsin kissojen ja koirien kanssa, kunnes sen löysin ja poistin ja pelinkin uudelleenasensin. Pääsin takaisin päävalikkoon, jossa hetken jotain säädin, jonka jälkeen sama kaatuminen ja sama efekti.

Eli täsmälleen oikein tuo menee.
Olenko nyt käsittänyt jotain väärin kun luulin että vanhatkin tilaajat saavat tuolla 1€ konversiolla, kunhan ei ole enää vanhaa tilausta voimassa.