- Liittynyt
- 01.10.2019
- Viestejä
- 326
Huomasin kanssa etupeltoon, että taas tänä vuonna täytyy kilpailuttaa ennen vuoden vaihdetta (24kk tarjouksia aina ottanut, tai siis tarpeeksi vaatinut että saa). Elisalla nykyinen, olisiko huoleton 200m jotain 17-18e. Vilkaisin telian tarjous-URLit ja niistä ei kyllä löytynyt yhtään mitään lähellekään järkevää hintaa, joten taidan laittaa jo nyt Moi siirron testiksi.
Niin tarkoitatko ettei tarjoa tuo "/etu" sivu, vaiko ettei callback tarjouksena saanut järkeviä?Minulla on pari liittymää Elisalla ja yksi Moilla. Ei tarjoa Moin numerolla mitään järkevää Elisa. Olisin voinut tuon 11,99 tai 13,99€ ottaa.
Viimeksi muokattu:



Tiedostoja ladatessa ainakin tuo Moi on käyttöpaikallani yli kaksi kertaa nopeampi vuorokauden ajasta riippumatta. Usean vuoden kokemuksella.