Myydään LG 38WN95CP-W 38" -UWQHD näyttö (Espoo)
Liittynyt
Viestejä
896
Tuote: LG 38WN95CP-W 38" -UWQHD näyttö
Hinta: 420
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Tori, 12 / 25
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Ei, Ei
Paikkakunta (ilmoita myös otsikossa ja tagissa): Espoo
Toimitustapa: Nouto
Maksutapa: MobilePay, Käteinen
Näytön koko: 38"
Paneeli: IPS
Resoluutio: 3840 x 1600 (kuvasuhde: 21:9)
Virkistystaajuus: maks. 144 Hz (DisplayPort-liitännästä)
Näytön pinta: heijastamaton
Kirkkaus: 450 cd/m2
Kontrasti: natiivi 1000:1
Pikselikoko: 0,2291 mm
Katselukulmat (vaaka/pysty): 178°/178°
Vasteaika: 1 ms (harmaasta harmaaseen)
Kaiuttimet: 2 x 5 W
Liitännät: 2 x HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3 (USB-C), 2 x USB 3.0, kuulokeliitäntä
Jalustassa kallistus, kääntö ja 110 mm korkeudensäätö