Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Onko Philips Hue aloituspakettia nyt edullisesti?
Kenties tämä?
https://www.amazon.de/Philips-Hue-A...=philips+hue&qid=1564047701&s=gateway&sr=8-19
Olen koitellut vain katsoa halvinta keinoa saada älypistorasiat toimimaan, siis näitä jos ostaisin: https://www.amazon.de/Osram-schaltb...eywords=osram&qid=1564047863&s=gateway&sr=8-1
eli toissaalta pelkkä bridgekin riittäisi.
https://www.amazon.de/Philips-Hue-warmweißes-steuerbar-kompatibel/dp/B016H0R7SE/ref=sr_1_7?crid=16BL16AQJ8AYC&keywords=philips+hue+bridge&qid=1564048043&s=gateway&sprefix=philips+hue+brid,aps,206&sr=8-7
tässä olis kyllä hiukan edullisempi.
Kannattaa kiinnittää katseensa ultraone sarjaan. Kyllähän tuollakin nyt imuroi, mutta ei täyttänyt omia "laatuvaatimuksia". Toki, vielä huonompikin voisi olla - Green sarjalle joutuu roskat syöttämään.Clasulla myös tommonen imuri tarjouksessa. Tekeeköhän mitään, hintansa arvoinen?
Pölynimuri Electrolux PowerForce EPF61IW | Clas Ohlson
Eipä vain taida toimia tuo alekoodi Applen tuotteiden kohdalla tällä kertaa.Tuo clasun -20% on tuohon apple tv ihan hyvä ale ollu. Aikoinaan tuli hommattua vastaavalla
Niinhän tuolla mainitaanEipä vain taida toimia tuo alekoodi Applen tuotteiden kohdalla tällä kertaa.
Tuote: Varsi-imuri
Hinta: 79€
Kauppa: Clas Ohlson
Linkki: Varsipölynimuri Electrolux Ergorapido EER73IGM | Clas Ohlson
Hintaseurannan mukaankin halvimmillaan nyt. Gigantti myy tarjouksessa pinkkiä väriä 115€ hintaan. Tästä ihan perus varsi-imuri sitä tarvitsevalle.
Class Ohlsonin verkkokaupasta -20% alennusta yli 80 euron tilauksesta koodilla ALE20
*Voimassa 25-28.7.2019. Ei koske JBL, Sony, Marshall, Apple, Google, Ryobi, Tormek, DJI rc-toys ja Landmann -tuotteita. Ei koske lahjakortteja. Tarjous on voimassa vain verkkokaupassa. Emme vastaa painovirheistä tai tuotteiden loppumisesta
Nyt sais halvalla piirtoheittimen, jos on sellaisesta haaveillut
Kindermann Famulus Beta 400 -piirtoheitin
Aika hurjaa, että piirtoheitin on vielä beta versio.Nyt sais halvalla piirtoheittimen, jos on sellaisesta haaveillut
Kindermann Famulus Beta 400 -piirtoheitin
Ja juuri kun olin tilaamassa niin meni alas. Onkohan hintavirheTuote: Panasonic RP-HD605NE-T bt-kuulokkeet
Hinta: 99 €
Kauppa: Rajala Pro
Voimassa: Niin kauan kuin varastoa riittää, monet tuotteet jo loppu.
Linkki:
Panasonic RP-HD605NE-T -langattomat bluetooth kuulokkeet
Ja juuri kun olin tilaamassa niin meni alas. Onkohan hintavirheolisi ollut mukava lisä nappikuulokkielle.
Sama... Kirjautumisen aikana hävisi (404 error). Lidlin vastamelut skippasinJa juuri kun olin tilaamassa niin meni alas. Onkohan hintavirheolisi ollut mukava lisä nappikuulokkielle.
Olisi kelvannut tännekkin, nappikuulokkeet meni vasta rikki :/Sama... Kirjautumisen aikana hävisi (404 error). Lidlin vastamelut skippasin
Nuo Panasonicit ovat olleet 150€ alennuksessa Powerilla jokin aika sitten. Itse hankin ne silloin.Voi hitto, katoin Panasoniccien tuotesivua mutta jäi vastamelutoiminto huomaamatta.
E: Mitenköhän vertautuvat Bosen tai Sonyn kuulokkeisiin?
Kuulokkeista:
https://www.amazon.de/TaoTronics-Rauschunterdrückung-TT-BH22-eingebautes-Tieftontöner-Schwarz/dp/B074TZ8NNL Tuollaiset tilasin Prime-päivänä. Kaksi päivää testattu ja naurettavan hyvät hintaan nähden. Vastamelu ei mikään päräyttävä, mutta olemassa. Saundi hieman bassovoittoinen, muttei tosiaankaan mitään jonne-osastoa. Arvosteluissa yleisesti mainittu olevan järjestäen parasta mitä saa alle satasella ja moni kalliimpi jää noille.
Kiitokset vinkistä, näkyi olevan uudempi versio voucherin kanssa 62,99e + mahdollinen veroero(Primessä sitä ei taida kyllä tulla).
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07R4LSR1G/
Lukemani perusteella suosivat edelleen tuota bh22-mallia. Joo joo, jatketaan kuuloketjussa..Kiitokset vinkistä, näkyi olevan uudempi versio voucherin kanssa 62,99e + mahdollinen veroero(Primessä sitä ei taida kyllä tulla).
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07R4LSR1G/
Miksi tuollainen kauhea mainoslinkki eikä suoraa linkkiä tuotteeseen?Tuote:Huawei Honor Band 5
Hinta: 26€
Kauppa: Tomtop
Voimassa: 31.7.2019
Linkki: mainoslinkki
![]()
Osaako kukaan sanoa, että tekeekö tälläisellä mitään jos kuvitellaan että tämä tulisi pienen harjoittelun avuksi?Miksi tuollainen kauhea mainoslinkki eikä suoraa linkkiä tuotteeseen?
Global Version HONOR Band 5 0.95
Riippuu lajista, juoksussa toimineeOsaako kukaan sanoa, että tekeekö tälläisellä mitään jos kuvitellaan että tämä tulisi pienen harjoittelun avuksi?
Tai onko jotain muuta suht. edullista aktiivisuusranneketta, jota suosittelisitte?
Osaako kukaan sanoa, että tekeekö tälläisellä mitään jos kuvitellaan että tämä tulisi pienen harjoittelun avuksi?
Tai onko jotain muuta suht. edullista aktiivisuusranneketta, jota suosittelisitte?
Lajina nyt kesäreeninä pyöräily ja juoksu. n. 40kilsan maantiefillari- lenkkejä tullut vedettyä ja 10kilsan juoksuja. Salibandy on laji mitä harrastan, mutta siellä tuota ei uskalla varmastikaan pitää ellei ranteeseen laitettavan hikinauhan alle saa laitettua iskuilta piiloon..Riippuu lajista, juoksussa toiminee
Edit.tasavauhtisessa
Kiitos kattavasta vastauksesta.Itse olen käyttänyt Polar Loop aktiivisuusranneketta. Siinä yhdistyy kohtuullisen pitkä (max noin 8 päivää) akku, se seuraa unen laatua sekä tietysti seuraa ja kertoo sinulle paljonko olet juossut, seissyt, kävellyt, liikkunut päivän aikana ja miten paljon päivän tavoitteesta uupuu. Voi käyttää myös uidessa, suihkussa (ei suositella saunassa lämmön takia) jne. 24/7 käytössä.
Lajina nyt kesäreeninä pyöräily ja juoksu. n. 40kilsan maantiefillari- lenkkejä tullut vedettyä ja 10kilsan juoksuja. Salibandy on laji mitä harrastan, mutta siellä tuota ei uskalla varmastikaan pitää ellei ranteeseen laitettavan hikinauhan alle saa laitettua iskuilta piiloon..
Kiitos kattavasta vastauksesta.Tuosta Loopista oon kyllä kuullut paljon hyvää..
Jollain vaihtoehtoa/samaa toisella valmistajanimellä? ; Fuj:tech Cool-box USB -ulkoinen kovalevykotelo 2,5" SATA-kovalevyille 8,90
Jostain syystä tuota ei enää vk:sta ole aikoihin ollut saatavilla ja näemmä kukaan muu ei myy.Ollut ilmeisen kehuttu/toimiva luokassaan(tiedän että kaikki eivät ole). Joten mistä tuo tai vastaava halvalla?
Tuote: Xioami Roborock 2 S50 robotti-imuri
Hinta: 399
Kauppa: Gigantti
Voimassa: 28.7. asti, 25 kpl erä netissä
Linkki: Xiaomi Roborock 2 S50 robotti-imuri (valkoinen) - Kaikki älytuotteet
Muuta: halvin "suomalaisesta" verkkokaupasta saatava Roborock S50.
Mainostaako gigantti näitä, vai onko tämä vain löydetty sivuilta?
Tuli sähköpostissa ainakin mainos.Mainostaako gigantti näitä, vai onko tämä vain löydetty sivuilta?
Tuote: Xioami Roborock 2 S50 robotti-imuri
Hinta: 399
Kauppa: Gigantti
Voimassa: 28.7. asti, 25 kpl erä netissä
Linkki: Xiaomi Roborock 2 S50 robotti-imuri (valkoinen) - Kaikki älytuotteet
Muuta: halvin "suomalaisesta" verkkokaupasta saatava Roborock S50.
Netin mukaan ei oo myymälöissäkään muuten toimiva idea. Toki voihan sitä muutenki mennä urputtamaan.Menet myymälään vaatimaan laitteen tuohon ilmoitettuun hintaan, ei siinä muuta tarvitse.
Stadin Stockmannilla oli myös Hilfigieriä ja paljon muita merkkivaatteita -60%Tuote: Tommy Hilfigerin valikoidut aletuotteet (30-50% alennukset).
Kauppa: Sale | Men's Collection | Tommy Hilfiger® FI
Voimassa: toistaiseksi
Pääsivulta myös naisten ja lasten kamoihin.
Yli 100€ tilauksissa ilmainen toimitus (Posti tuodaan kotiin, UPS lähimpään noutopisteeseen (UPS Access Point)).
DPI alueestä päätellen se vanhempi malli, sensorina PMW3366 (joka sekin on erinomainen), ei uusin HEROTuote:Logitech G903
Hinta:78,9€
Kauppa:Gigantti
Voimassa:toistaiseksi
Linkki: Logitech G903 Lightspeed langaton pelihiiri - Tietokoneen hiiret
Kuinkahan legit on näyttää vain samoja hintoja ilman tilausmahdollisuutta?
Ihan turhaan vetoavat hintarobottiin, kun tuote ja hinta on esillä -> kuluttajalla on syyt olettaa, että tuotetta on myymälässä ja/tai sen voi sinne tilata. Mitä vitun lupausta muutenkaan verrata tuotetta jota heillä ei ole ollut kuulemma aikoihin jos joku muu sitä myy eikä heillä ole edes aikeita myydä sitä (ellei valetarjouksella haeta hittejä tilastoihin ja jos niitä tulee tarpeeksi -> laitetta tilataan ja tarjotaan samalla tai eri hinnalla).
”
Kuluttajilla on oikeus odottaa, että tuotetta on liikkeessä saatavilla, kun mainos on julkaistu. Mainostajan on etukäteen riittävästi varmistettava, että kampanjaerä todennäköisesti riittää koko tarjousajan.
Jos tarjoustuote loppuu kesken eikä markkinoinnissa ole kerrottu tarjouksen koskevan vain tiettyä kappalemäärää,
- asiakkaalle on annettava mahdollisuus ostaa se myöhemmin tarjoushintaan tai annettava vastaava tuote tilalle.
Jos markkinoinnissa on kerrottu, että tuotetta on saatavilla vain tietty kappalemäärä, myyjällä ei ole erän loputtua velvollisuutta antaa kuluttajalle mahdollisuutta ostaa tuotetta myöhemmin tarjoushintaan tai velvollisuutta myydä vastaavaa tuotetta tilalle.”
- turhasta käynnistä liikkeen on korvattava matkakulut asiakkaalle. Yllättäviä tapahtumia voi aina sattua, joten liikkeen on näytettävä toimineensa asianmukaisesti, jotta se välttyisi turhan matkan korvaamiselta kuluttajille.
Tarjouskampanjat