Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Jatkuvasti näkee noita moccamastereita jossain 120-140e hinnoissa auomaattisel tippalukol, sivuilla näköjään ylihintasiaEhdin jo innostua tuosta Moccamasterin alennuskoodista, mutta hinnat niin kovat että ei kannata liikaa innostua.
Autom. tippalukkomallin KBG962AO hinta ennen alennuskoodia 269e, alennuskoodin jälkeen 161e ja Verkkokaupassa/Prismassa 189e. On siis halvempi mutta ei kovin merkittävästi. No, täytyy laittaa mietintään.
Joko Mavic Prot loppu?! Hetki sitten näytti vielä 50+.
Hassua tuo, koska hetki sitten kyseessä oli vain nettihinta. No, varasin myymälään.Äh, sama vika. Just olin tarkistamassa tilannetta ja vähän aikaa sitten oli vielä Mavicit & Sparkit reilusti saatavilla. Dobby katosi kokonaan sivuilta jo eilen, noi DJI tuotteiden sivut sentään vielä pystyssä. Toivottavasti ei mikään hintavirhe, tuotteet loppu jne. Ei kyllä olisi ensimmäinen kerta kun Gigantin saldot heittää...
EDIT: Taitaa nettierä olla loppu, nyt vain jäljellä olevat myymälässtuotteet varattavissa noudettavaksi.
Huomasin kanssa saman kun sain juuri tilauksen vielä sisään.
Jos tärkeintä ei ole maksimaalinen kuvanlaatu ja kuljetettavuudella on yhtään merkitystä niin kannattaa unohtaa Phantom.Nyt kyllä kasvoi nälkä dronen ostoon erittäin suureksi kun näki nuo tarjoukset!Ollut osto mielessä jo pitkään, mietinnässä ollut tuo Mavic Pro tai Phantom. Uusi Mavic Air olisi kyllä myös vaihtoehto.
![]()
Yhteensä kolme akkua.Oliko toi 3 akun setti fly more vaiko vaan 3 akkua laitteen kylkeen?
Sama homma Ouluun. Saas nähdä kuinka käy.
Melko varmasti trokareille mennyt ainakin osa.Ehkä joku päätti tehdä bisnestä ja tilasi vähän suuremman määrän jälleenmyyntiin.
Mutta ei ole fly more eli ei tule niitä muita liikkeitä?Yhteensä kolme akkua.
Olkalaukussa on sivuissa verkkotaskut joihin ne kaksi lisäakkua mahtuisivat kuljetettavaksi.
(talvella vain ei tietenkään kannata kuljetella niissä)
Näihin tarjousilmoituksiin voisi panostaa hieman enemmän jatkossa, kiitos.clas ohlson JBL xtreme 149€
Kyllä siellä oli kaikki Fly More Combon lisukkeet kun katsoin.Mutta ei ole fly more eli ei tule niitä muita liikkeitä?
OnGigantissa Sandiskin 960Gb SSD:
SanDisk Plus SSD kiintolevy 960 GB - Tallennus
Onkohan edes tuon 190€ arvoinen?
Juuh tämä on vielä parempi uutinen tuohon hintaan. En vain saanu irti tuosta tuotekoodista.Kyllä siellä oli kaikki Fly More Combon lisukkeet kun katsoin.
Se olkalaukkukin on juuri Fly More Comboon kuuluva, eikä tule peruspaketissa.
Löysitkö koskaan sitä uponnutta Mavicia?Juuh tämä on vielä parempi uutinen tuohon hintaan. En vain saaanu irti tuosta tuotekoodista.
Gigantissa Sandiskin 960Gb SSD:
SanDisk Plus SSD kiintolevy 960 GB - Tallennus
Onkohan edes tuon 190€ arvoinen?
jäikö jotain epäselväksi? kännykällä näppäillessä lyhyestä virsi kaunis.Näihin tarjousilmoituksiin voisi panostaa hieman enemmän jatkossa, kiitos.![]()
Copy paste linkki ei olisi pahitteeksijäikö jotain epäselväksi? kännykällä näppäillessä lyhyestä virsi kaunis.
jäikö jotain epäselväksi? kännykällä näppäillessä lyhyestä virsi kaunis.
Tässähän yksi hyvä kehitysehdotus jo tulikin.Copy paste linkki ei olisi pahitteeksi
Copy paste linkki ei olisi pahitteeksi
Ei tehdä kärpäsestä härkästä, kunhan toin asian ilmi että linkki olisi kiva lisä tarjousilmoitukseen.Ei saatana. Onko aihetta mistä ei voisi alkaa itkemään?
Olikohan hinnoitteluvirhe?
Selvä hinnoitteluvirhe. Huomasivat ja vetivät koko paskan pois sivuilta. Samoin kävi muille kolmelle DJI vehkeelle kun oli oikeasti hyvässä tarjouksessa. Olin juuri tilaamassa kun saldo näytti 100+ kunnes yhtäkkiä hävisi kokonaan sivuilta.
Selvä hinnoitteluvirhe. Huomasivat ja vetivät koko paskan pois sivuilta. Samoin kävi muille kolmelle DJI vehkeelle kun oli oikeasti hyvässä tarjouksessa. Olin juuri tilaamassa kun saldo näytti 100+ kunnes yhtäkkiä hävisi kokonaan sivuilta.
Itse tilasin tämän Multitronicista samaan hintaan ja nyt tuli viesti että lähetetty. Mites Systemastoresta tilanneet?Tuote: GiBy GA-Z270N-Gaming 5 Z270
Hinta: 66,45 €
Kauppa: Systemastore
Voimassa: ?
Linkki: GiBy GA-Z270N-Gaming 5 Z270
En usko että oli hinnoitteluvirhe, ainakin veli kävi oman mavic pro:nsa kolmella akulla jo noutamassa paikallisesta gigantista.Kyllä niillä oli jotkut Drone viikot, tavarat vaan loppuivat aika nopeasti. Saldot heittää Gigantilla joten ei ole mitenkään uutta, että varastosaldo näyttää +100 ja seuraavaksi koko sivu poistetaan kun tavarat loppu. Tässä tapauksessa myytiin nettivarasto 24h sisällä ja alle puolessa tunnissa loput myymälöissä olleet kappaleet. Jos olisi pahempi hintavirhe, niin silloin varmaan peruisivat tehdyt tilaukset, mutta en usko, että tässä tulee niin käymään (fingers crossed)
Sinne se jäi pohjaan. Mutainen pohja ja upposi sinne. Sukeltajien ja metallinpaljastimen kanssa sitä etsittiin mutta ei onnannut. Tehtiin myös oma naarain mutta liikaa mutaa ja muutenkin pohja oli vielä metalli tjsp. hiukkasia täys niin sekin antoi väärää kuvaa. Kotivakuutuksesta sitten sain rahat.Löysitkö koskaan sitä uponnutta Mavicia?
Tuote: Corsair ML PRO RGB tuulettimia
Hinta: 19,90-74,90€
Kauppa: CDON
Voimassa: -
Linkki: Corsair kampanja
Myös muuta Corsair roinaa tarjouksessa, mutta nuo tuulettimet lienee kiinnostavin diili.
Ensi kerrallla sitten tällainen kiinni...Sinne se jäi pohjaan. Mutainen pohja ja upposi sinne. Sukeltajien ja metallinpaljastimen kanssa sitä etsittiin mutta ei onnannut. Tehtiin myös oma naarain mutta liikaa mutaa ja muutenkin pohja oli vielä metalli tjsp. hiukkasia täys niin sekin antoi väärää kuvaa. Kotivakuutuksesta sitten sain rahat.
Postaaja pistää linkin -> ainoastaan yksi joutui sen kaivelemaan.Ei saatana. Onko aihetta mistä ei voisi alkaa itkemään?
Postaaja pistää linkin -> ainoastaan yksi joutui sen kaivelemaan.
Postaaja ei pistä linkkiä -> pahimmillaan sadat joutuvat kaivelemaan linkin.
Huawei B525s-65a 3G/4G/LTE 134€
Etusivu - Elisa - Verkkokauppa
Kiitos, nappasin tämän.

Antenniratkaisun vuoksi ZTE ei mulle vaihtoehto. Toki se akkuvarmennus olisi kyllä kutkuttanut.Ei pahalla, mutta se ZTE oli parempi tarjous.
Ei pahalla, mutta se ZTE oli parempi tarjous.
Millä perusteella? Toki B525:n perushinta on vähän korkea vs. Verkkiksen hinta.
Postaaja pistää linkin -> ainoastaan yksi joutui sen kaivelemaan.
Postaaja ei pistä linkkiä -> pahimmillaan sadat joutuvat kaivelemaan linkin.
jos se liikkeen nimen päältä hiirellä klikkaaminen on teille liian vaivalloista niin jääkäähän odotteleen parempia tarjouksia.Kannatetaan. Sen verran pitää nähdä vaivaa jos aikoo tuohon ketjuun kirjotella.
Silti zte:n antennit on tehty päin persettä. Jos ulkoisilla antenneilla joutuu hakemaan maksimit etäisyyden takia, niin zte on väärä purkki.Minulla on vanhempi Huawei ja ZTE - ja uusi ZTE tykittää paremmat numerot ainakin DNA:n liittymällä. Toki maksan siitä 7€/kk ja nähtävästi seuraavat 2 vuotta.
Jos nyt kuitenkin mennään ketjun sääntöjen mukaan eikä minkään "hae googlesta" tyylin mukaan. Tuohon on ihan selkeä syykin miksi tarjoukset olisi hyvä kirjoittaa tuon yhden toimivan muotin mukaan. Ketju pysyy helpommin seurattavana ja eroaa selkeästi tästä keskusteluketjusta. Vapaampi kirjoitustapa johtaa väistämättä keskustelun ja tarjousten sotkeentumiseen ja sen jälkeen tämä ketju puskee raporttia 180 kpl/min.jos se liikkeen nimen päältä hiirellä klikkaaminen on teille liian vaivalloista niin jääkäähän odotteleen parempia tarjouksia.
.
![]()
Giganteissa on aika kova poisto päällä Surface Pro 3:n Type Covereista, sikäli kun niitä on vielä jäljellä. Muistaakseni 29 tai 39 euroa pyysivät noista, joten jos tarkoituksena on hankkia Pro, eikä ole tarvetta välttämättä uusimmalle ja hienoimmalle Type Coverille, niin tuon ostamalla säästää satasen riihkuivaa heti.Tiedustellaan täällä muistaako kukaan onko noi Surface laitteet ikinä olleet tarjouksessa missään? Pienellä tarjouksella vois käyttää annetusta budjetista käteen jäävät massit muuhun oheistarpeistoon![]()
jäikö jotain epäselväksi? kännykällä näppäillessä lyhyestä virsi kaunis.
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.