• TechBBS:n politiikka- ja yhteiskunta-alue (LUE ENSIN!)

    Politiikka- ja yhteiskunta-alue on TechBBS-keskustelufoorumilla ala-osio, joka on tarkoitettu poliittisten ja yhteiskunnallisten aiheiden sekä niiden ilmiöiden ja haasteiden käsittelyyn.

    Ohjeistus, säännöt ja rangaistukset koskevat vain tätä aluetta, muilla alueilla on käytössä TechBBS-foorumin tavalliset säännöt.

    Ylläpito valvoo, ohjeistaa ja moderoi keskustelua, mutta ensisijaisesti alueen keskustelijoiden pitäisi pyrkiä aktiivisesti ylläpitämään asiallista keskustelua ja myös selvittämään mahdollisesti syntyviä erimielisyyksiä ilman ylläpidon puuttumista keskusteluun.

Elokapina

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja ATE
  • Aloitettu Aloitettu
Hyvää työtä hermanni. Kuvailit juuri persut.
Persut tuntuu olevan eniten ryssävastainen puolue. Ovat hankkiutuneet hyvin eroon ryssiksi todetuista jäsenistä.

Tarkoitit varmaan antifa-vasemmistoa, kaasuputki-demareita, tai turpeesta-ryssähakkeeseen-vihreitä?

elokapina on vain vihreiden ja antifan jatke. Helposti ohjailtaville sinisilmäisille tarkoitettu vaikutusoperaatio yhteiskuntarauhan rikkomiseen.
 

Statistiikka

Viestiketjuista
288 904
Viestejä
4 952 745
Jäsenet
79 553
Uusin jäsen
s168

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom