Brucke RM500/RM501/RM800 robottiruohonleikkurin infopaketti

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja HiTec
  • Aloitettu Aloitettu
Viime elokuussa tarjouksesta hankittu Brucke lähti ajelemaan ongelmitta. Viime kesänä eteen tullee jumi kohdat on saatu ratkottua joten leikkuri ajelee melko keskeytyksettä nyt :)
Vaan kertokaas tyhmälle ihan rautalangasta vääntäen että miten tuo appi olisi tarkoitus saada toimimaan? Olen saanu yhdistettyä sovelluksen leikkuriin mutta siihen se sitten jääkin, kun yritän päästä hallinnoimaan sovelluksella leikkuria saan aina kuvanmukaisen virheilmoituksen
IMG_2682.png

Ainut elo mitä saan tuolla leikkuriin on se että saan leikkurin BT kuvakkeen sammumaan ja syttymään mutta siihen se sitten jääkin.
Itse tappelin saman kanssa kunnes otin Sunseekerin tukeen yhteyttä. Etänä poisti bindauksen ja tekivät sen uudelleen. Support@sunseekertech.eu

Laita mukaan tikettiin kuitista kuva ja laitteen sarjanro.

Oikea appi jolla itellä lähti toimimaan:

Edit: olinkin myöhässä
 

Uusimmat viestit

Statistiikka

Viestiketjuista
277 803
Viestejä
4 779 958
Jäsenet
77 677
Uusin jäsen
slips

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom