Sama maili tuli tänään tännekkin. Vähän nyt tässä pähkäilen et ostaisko tuon 11 pullon setin, ku valmiiksi maksettuna on jo se shippii+ups kuljetus. Ja kun noita rahoja takaisin saisi kuitenkin odotella varmaan pitkään superalkolta sekä shippiiltä. Edit. Tosin juomiakin saisi varmaan pitkään odotella.
Reilu 12€/litra jäis toimituksineen hintaa tuolle. 49,99 + 17 = 67€ /5,5 =12,18€. Mutta mielellään en haluisi tilisiirrolla lisää rahaa tuonne superalkolle siirtää kun tuon kaupan maine on mitä on.
Et on tässä pähkäiltävää että mitä tuon suhteen nyt tekisi. Ja onko toi Tuletorni edes mitenkään juotavaa?
@Pölö