Myyty 2kpl Phanteks PH-F120T30 PWM-tuulettimet, 120x30mm - Tampere
  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Partsi
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
Viestejä
1 008
Tuote: Phanteks PH-F120T30 120mm x 30mm tuulettimet
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Verkkokauppa.com 25.10.2022
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Löytyy, 24kk takuuaika päättynyt
HUOM! Tuulettimet ovat 30mm paksut, eli paksummat kuin normaalisti 25mm tuulettimet.