• Hyvät tarjoukset -alueen ohjeet ja säännöt

    • Uuden tarjouksen kohdalla valmispohjan ja etuliitteen käyttö on pakollista!
    • Otsikkomuotoilu: Tuote, kauppa, tarjoushinta
    • Ainoastaan tarjouksia, jotka toimitetaan Suomeen
    • Ei ref-linkkejä
    • Venäjän hyökkäyksestä Ukrainaan huolimatta jotkut yritykset jatkavat Venäjällä liiketoimintaa. Tälläisissä tapauksissa tarjousketjuissa voi kertaalleen linkittää tähän viestiketjuun ja jatkaa keskustelua aiheesta siellä.

BF Volt Fashion BF, merkkivaatteita jopa -70%

Liittynyt
31.07.2019
Viestejä
52
Tuote: Volt Fashion vaatekaupan BF jopa -70%
Tarjoushinta: Jopa -70%
Normaalihinta: 100%
Kauppa: Volt
Voimassa: Black Friday
Linkki: https://voltfashion.com/fi/?utm_sou...w35xuvbgVI6pL-lRp9aR59_YCQVIV2cRoCR9QQAvD_BwE


Kommentti tarjouksesta: Laatuvaatteita ja ihan hyvä valikoima -70% osastolla.

Ps. Kampin Dressmannilla oli pari rekkiä vaatteita -80%, joko isoja tai pieniä kokoja. Saattaa olla myös muissa kivijaloissa.
 
Katsoin 15 tuotetta läpi, kymmenen oli tehty Kiinassa ja viisi Bangladeshissa. These Glory Days indeed.
Joo aika paskaa tämä on nykyään.

Kyllähän noissa kalliissa merkeissä paksumpaa materiaalia ainakin käytetään kuin joissain ohkasissa halppispaidoissa jotka on ihan muodottomia yhden pesun jälkeen.

Ei todellakaan ole hintansa väärttejä täyteen rahaan, valmistajalle hintaero sen vähän paksumman kankaan ja ohuen hintaero ei oikeasti ole kovin iso. Vaikka kuluttaja joutuu maksamaan mansikoita jos haluaa vähän paksumpaa kankasta vaatteisiinsa.
 

Statistiikka

Viestiketjuista
292 377
Viestejä
5 003 872
Jäsenet
80 255
Uusin jäsen
urlpo

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom