Ostettu Tornijäähy (esim. NH-U12S chromax.black / AK620 Zero Dark)

Liittynyt
09.02.2019
Viestejä
1 006
Ei oikein tämä NH-C14S toimi lasikyljen kanssa niin tarjoa tornijäähyäsi, jos sellainen on ylimääräisenä. Noctuaa, DeepCoolia, be Quietia... Kokomusta olisi jees, mutta Noctuat voisi mennä ruskeanakin. Kiinnikkeet molemmille kannoille oltava ja alk.per. laatikko aina kiva.

Hinta tapauskohtaisesti ja noudolla Jyväskylästä tai postitse, jos palautteet kunnossa.
 
Joo vaihtoehtoja on aika paljon tuossa 40-50 euron kategoriassa (varsinkin kun on vielä Starcartin 20 euron ale käyttämättä). Varmaan se mitä oikeasti haen on tyyliin Noctua NH-U12S chromax.black tuohon hintaan kun niitä on muutamia täällä ollut, mutta kyllähän sitä muillekin avoin on. Mustat Noctuan tuulettimet ruskeilla kulmapaloilla sopisi aika hyvin tämän mustaruskean Northin kanssa. Mitään hirveän järeää jäähyä en tarvitse.
 
Mulla on just tuo musta versio tosta U12S ylimääräsenä, tuli Jimmsin pakettikoneen mukana mutta ei oikeen meinannut riittää 5900x. On ollut käytössä max viikon. Laita yv jos vielä etsit
 

Statistiikka

Viestiketjuista
301 154
Viestejä
5 146 194
Jäsenet
81 927
Uusin jäsen
23_flash_23

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom