Tämä voi olla ollut täällä jo, mutta postetaan nyt vielä: Eli Jimssin kyljystukka kertoo miksi 25kpl on maaginen raha ja miksei kenellekään ole merkitystä onko jonossa 26 vai 2600kpl jonottajia.
Samaan pötköön liisterifleda paljastaa miksi ei voida kertoa tarkkaa sijoitusta. (Spoiler: koska jos seuraavan erän koko on 10 ja on sanottu että sinulle riittää seuraavasta erästä, mutta toimittaja toimittaakin ensin vain 5kpl kortteja, niin asiakkaat ovat niin laskukyvyttömiä apinoita etteivät osaa tehdä laskutoimitusta "sijanumeroni 10" - "tulleita kortteja 5" = en saa tästä erästä.
Nämä asiat ratkeisivat suuremmalla läpinäkyvyydellä, ei ihme kikkailulla ja puolittaisilla tiedoilla. Koska "Eurooppalaiset kilpailijat voivat laskea vaikka varastoarvon *gasp!*".