Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ja sentterin. Kuznetsov puolella palkasta 3. kierroksen varaukseen.
En todellakaan odottanu Washingtonin saavan noin hyvää vastinetta.
Kyl tää Vegasin toiminta vaan on mahtavaa, Sharksia vietiin ku märkää rättiä tuossa Hertl-kaupassa.
![]()
Satunnaiselle seuraajalle teksti-tv:n palvelu on riittävä. Astetta syvemmälle vievä ja maalikoosteet löytyy flashscorelta: NHL scores, Hockey USA - FlashscoreVoihan se pelata (Fortnitea), vaikka olisikin saikulla. Kannattaa seurata Yle -tekstiteeveetä, niin pysy ajantasalla NHL suhteen. Viime yönä ei pelannut Columbuksen paidassa Yle Teksti-TV Sivu 236/3.
Ehdottomasti mukaan spoilerivapaat maalikoosteet, DTMTS - Spoiler Free HighlightsSatunnaiselle seuraajalle teksti-tv:n palvelu on riittävä. Astetta syvemmälle vievä ja maalikoosteet löytyy flashscorelta: NHL scores, Hockey USA - Flashscore
Itse alan jo vähän epäileen onko Laineesta palaamaan kaukaloon ollenkaan... Oikeastaan epäilen Laineen sopparin olleen se, miksi Keklu sai fudut...
Vau, olipas tämä hyvä sivu. Tämmöisen kun saisi Euroopan futissarjoista ja miksei muistakin lajeista.Ehdottomasti mukaan spoilerivapaat maalikoosteet, DTMTS - Spoiler Free Highlights
Tekeeköhän Matthews tämän vuosisadan & aktiivipelaajien maaliennätyksen, 51 kasassa ja Ovechkinillä oli aikoinaan 65...
Kotietu vielä otettavissa kunhan vaan verkot heiluu.Vastaan itselleni että kyllä, 66 kasassa. Kulkee myös nimellä "since salary cap".
Seuraavaksi kuulemma erityisesti Matthewsin pelikavereita kiinnostaa hankkia miehelle 70 maalin kausi, ihan mahdollinen mutta toisaalta playoffit painaa vaakakupissa enemmän.
Kotietu vielä otettavissa kunhan vaan verkot heiluu.
Kieltämättä haastavia vastustajia edessä, Vegas, Colorado/Winnipeg ja kuka ikinä tuolta ei niin kovasta Pacificista tuleekaan vastaan.Siinä on Dallasilla tekemistä jo ekalta kierrokselta selviämiseen![]()
![]()
2006 toisinto.
Ei anna koko bräkettiä kuvata nii laitetaan sit tämmönen. Nashville on mustaheppa. Tampa pelaa yli odotusten, Rags, Avs, Cats ja Vegas floppaa. Dallasin syvyys voittaa, Pavelski Conn smythe.
Ja kuten yleensä nii oikeasti sit joku Vegas Florida Finaali kun näin veikattu.
![]()
Mikä toi Vegasin armeijajuttu on? Eikös Blue Jackets oo vähän kans armeijaan viittaava.En tiiä missä tää on alunperin heitetty, mutta Storming Mormons on oma suosikki tähänastisista mitä on missään ehotettu. Rullais oikeen nätistiToki voi olla, että mitään uskontoon viittaavaa ei saa käyttää, kuten Vegasin tapauksessa mitään armeijaan viittaavaa ei sallittu. Mutta mistästä tän liigan kanssa tietää.
Heitetäänpä lonkalta Stars-Bruins finaalipariksi. Eli näille kahdelle ei sitten kannata laittaa rahaa mestaruuden puolesta.
Hintz ainoa yllätysnimi tällä listalla.Rantanen suomalaisten play-off tilaston kolmoseksi. Kurri lienee kärjessä mutta kuka on toisena, Tikkanen?
Eikä tuomarilinja: Jetsin pelaajat saivat hutkia Avsin pelaajia melko surutta ilman jäähyä(useamman kerran mailaa kasvoihin eikä mitään). Tuossa erikoisessa maalissa Lowry antoi poikkaria melko surutta, eikä jäähyä...Ei vakuuttanut Coloradon maalivahtipeli
Onko mitään ilmaissivustoa, josta näkisi pelien koosteet videoina ilman spoilaantumista?
Saisi hieman enemmän jännityksen tuntua kuin texti-tvn 235 sivua katsomalla.
Loistavaa, kiitos!
Käytämme välttämättömiä evästeitä, jotta tämä sivusto toimisi, ja valinnaisia evästeitä käyttökokemuksesi parantamiseksi.