Myyty LG 27GP950-B 4K 144Hz(160Hz oc) [Loviisa]
Liittynyt
Viestejä
27
Tuote: LG 27GP950-B
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Jimm's 11/2022
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Kyllä, ei
Muuta huomioitavaa:
Hyväkuntoinen 27" 4K näyttö, jossa IPS paneeli ja päivitystaajuus 144 Hz ja 160 Hz ylikelloasetuksella. Todella laadukas ja hyvä näyttö pelikäyttöön ja toimii toimistokäytössäkin, esim. tekstit selkeitä. Näytössä taustavalo, joka helpottaa huomattavasti silmien kuormitusta pimeässä tilassa.
Täältä näytön speksit 27" UltraGear Monitor - 27GP950-B | LG USA