Myydään Kesken jäänyt projekti + sälää, Järvenpää

Liittynyt
21.01.2021
Viestejä
398
Tuote: Lueteltu alla
Hinta: 175€/tarjous
Tuote ostettu (mistä ja milloin): Sieltä täältä
Kuitti löytyy (takuu voimassa): ei/ei
Muuta huomioitavaa:
Hyllyjen tyhjentelyn seurauksena laatikollinen elektroniikkaa myyntiin. Laitoin SER-osastolle, koska en pysty/ehdi/jaksa varmentaa, että kaikki osat toimivat. Suurin osa on kuitenkin ehjänä käytöstä poistuneita ja mainitsen erikseen, jos on tiedossa mahdollisia vikoja.

______________________________________________________________
Joku ITX projekti, joka oli tarkoitus kasata hyllyyn kertyneistä osista. Ollut vuoden koskemattomana, niin tuskin tässä ihan hetkeen mitään inspiraatiota on tulossa.

Aliexpressistä tilattu kiinalaisen valmistajan B350 Jginyue B450i-plus/ARGB ITX emolevy. Emo on käyttämätön, eli en ole testannut toimivuutta.
Ryzen 5 5500
Joku nvme, 256GB + heatsink
Alphacoolin AM4 blokki
Vega 56, jossa Alphacoolin AIO blokki. Ei alkuperäistä looppia. Orkkis blower-jäähdytin mukaan, mutta en takaa, että kaikki ruuvit tallella. Aiemmalla omistajalla oli ollut jotain kaatuilua, mutta tahnojen vaihdon jälkeen toimi itselläni normaalisti.
Joku ITX kotelo, puuttuu 5,25" luukun peitelevy
Kourallinen vesijäähyliittimiä(13/10mm, hana, 90-kulma yms.)
N. 1,5 metriä 13/10mm letkua
EK:n LC solution coolstream pe 280
3kpl 120mm DC tuulettimia
______________________________________________________________
Muu sälä:

Muutamia DDR4 ja DD3 kampoja, ei tietoa toimivuudesta

APC Back-UPS Pro 550 UPS, muistelisin, että muuten ok, mutta akut kyykänny

EK:n D5 pumppu/res + teline, säiliön "kiinnityspanta" murtunut ja säiliössä pieniä halkeamia. Puhdistin tankkia jollain puhdistusaineella, joka aiheutti halkeamat. Oli vielä hetki sitten käytössä ja pitää kyllä vedet sisällä. Molex liitäntä

Phobya DC12-220 12Volt Pump, ei mitään muistikuvaa toimivuudesta

DVD-asema Asus DRW-24D5MT

Bosen langattomat kuulokkeet. Taitaa olla jotkut vanhemmat quietcomfort malliset

Tavaroista on tarkoitus päästä eroon, niin mielellään kaikki kerralla. Käyn vielä hyllyjä läpi ja lisäilen tavaroita ilmoitukseen, jos löytyy jotain.
Lisäilen kuvia, kun ehdin. Jos jostain tuotteesta haluaa tarkempia kuvia, niin voi pyytää erikseen.

Jos hinta hirvittää, niin tarjoa.

Edit. Korjattu emolevyn tiedot

Paikkakunta (ilmoita myös otsikossa ja tagissa): Järvenpää
Toimitustapa: Nouto tai toimitus omien ajojen mukaan PKS:lla/Järvenpää - Helsinki
Maksutapa: Mobilepay mieluiten
 
Viimeksi muokattu:

Statistiikka

Viestiketjuista
301 676
Viestejä
5 140 946
Jäsenet
82 010
Uusin jäsen
Iivo

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom