• Hyvät tarjoukset -alueen ohjeet ja säännöt

    • Uuden tarjouksen kohdalla valmispohjan ja etuliitteen käyttö on pakollista!
    • Otsikkomuotoilu: Tuote, kauppa, tarjoushinta
    • Ainoastaan tarjouksia, jotka toimitetaan Suomeen
    • Ei ref-linkkejä
    • Venäjän hyökkäyksestä Ukrainaan huolimatta jotkut yritykset jatkavat Venäjällä liiketoimintaa. Tälläisissä tapauksissa tarjousketjuissa voi kertaalleen linkittää tähän viestiketjuun ja jatkaa keskustelua aiheesta siellä.

BF Hankook Winter i*Pike RS2 W429 205/55R16 nastarengas

Liittynyt
23.10.2017
Viestejä
31
Tuote: Hankook Winter i*Pike RS2 W429 205/55R16 nastarengas
Tarjoushinta: 54,50€
Normaalihinta: 109€
Kauppa: Kärkkäinen
Voimassa: 2.12.2025
Linkki: Hankook Nastarengas


Kommentti tarjouksesta: Koodilla SÄÄSTÖ10 saapi 10€ alennuksen yli 100€ tilauksesta. Vain kotiinkuljetus toimitusvaihtoehtona (24,80€).
 
Suositus täältäkin, parissa autossa ollut (neli- ja etuveto) ja on edelleen. Hieman äänekkäät, mutta jos se on merkityksellistä kannattaa joka tapauksessa ajaa kitkoilla :D
 
Näillä ajelleena en voi suositella, ensimmäisen talven jälkeen puolet nastoista puuttui ja pito oli vähän niin ja näin, liekö huonoa erää ollut mutta omaan talouteen ei enää hankookkeja tule.
 
Näillä ajelleena en voi suositella, ensimmäisen talven jälkeen puolet nastoista puuttui ja pito oli vähän niin ja näin, liekö huonoa erää ollut mutta omaan talouteen ei enää hankookkeja tule.
Varmaan huono erä. Olen kolmeen autoon ostanut kyseiset nastarenkaat ja ei mitään huonoa sanottavaa. Yksikään nasta ei ole lähtenyt.
 
Varmaan huono erä. Olen kolmeen autoon ostanut kyseiset nastarenkaat ja ei mitään huonoa sanottavaa. Yksikään nasta ei ole lähtenyt.
Taisin ostaa silloin kun tulivat markkinoille, varmasti jotain lastenvaivoja ollut mutta kyllähän se huonon maun jättää.
 
Kylläpäs meni nopiaan, klikkasin linkkiä sano yli 20kpl varastossa.. hetken mietin ja naputin 4kpl ja enpäs saanutkaan enää koriin ja 2kpl jälel.
 
Heittämällä vuoden paras rengastarjus. Olisin kahella täydentänyt vajaata sarjaa, mutta sama rahti kuin neljälle niin jätän viimeiset enemmän tarvitsevalle.

Nastojen kanssa lopputulos on aina vähän lottoa, onko tehdasnastoitettu, jos ei niin sitten on hemmetin paljon enemmän lottoa. Ajaessa lotto vaan jatkuu miten ulkonemat kehittyy ja kestääkö insinöörin testivoitto mielessä miettimä nastan muoto käyttöä.
 
225/50R17 kokoakin taisi olla ok hintaan ~80e/kpl. Tokihan rengastöistä liikkeet ottaa nykyään omansa, mutta etenkin jos on joku edullinen tekijä tiedossa tms niin mikä jottei
 
Nyt oli hyvä tarjous. Nämä koot tarjouksessa, muut normaalilla hinnalla. Pistin itse 17" vanteet tilaukseen. Samat renkaat pienemmässä koossa on ollut pari talvea kakkosautossa ja ainakin siinä on olleet hyvät.
1764311139338.png
 

Statistiikka

Viestiketjuista
293 263
Viestejä
5 012 187
Jäsenet
80 468
Uusin jäsen
Suukottaja

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom