• Hyvät tarjoukset -alueen ohjeet ja säännöt

    • Uuden tarjouksen kohdalla valmispohjan ja etuliitteen käyttö on pakollista!
    • Otsikkomuotoilu: Tuote, kauppa, tarjoushinta
    • Ainoastaan tarjouksia, jotka toimitetaan Suomeen
    • Ei ref-linkkejä
    • Venäjän hyökkäyksestä Ukrainaan huolimatta jotkut yritykset jatkavat Venäjällä liiketoimintaa. Tälläisissä tapauksissa tarjousketjuissa voi kertaalleen linkittää tähän viestiketjuun ja jatkaa keskustelua aiheesta siellä.

Tekniikka Akg n9 hybrid kuulokkeet

2.4ghz dongle latenssi ei ole yhtä hyvä kuin tyypillisessä peli-headsetissä ja tietysti padit ei ole syviä joten korvat hinkaa muoviin jatkuvasti.
 
Helppo suosittelu jos hakusessa on ANC kuulokkeet matka-/työ-/opiskelukäyttöön, ja jotka ajavat myös pelikuulokkeiden virkaa donglen avulla. Kuulokekeskustelusta löytyy vielä mainiot EQ-asetukset.
 
2.4ghz dongle latenssi ei ole yhtä hyvä kuin tyypillisessä peli-headsetissä ja tietysti padit ei ole syviä joten korvat hinkaa muoviin jatkuvasti.
Siis vertaatko nyt langalliseen peli-headsettiin vai onko 2.4 latenssi korkeampi kuin vastaavissa langattomissa anc kuulokkeissa? Eli miten vertautuu esim. Arctic Nova Pro tai Razer Barracuda Pro?
 

Statistiikka

Viestiketjuista
284 334
Viestejä
4 885 389
Jäsenet
78 801
Uusin jäsen
rafte

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom